رژیم‌های عربی در نابودی، از اسرائیل سبقت می‌گیرند

رژیم‌های عربی در نابودی، از اسرائیل سبقت می‌گیرند

به گزارش سراج24 به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء، «شیخ علی الاسدی» رئیس شورای سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «نجباء» در واکنش به دیدار میان «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: این واقعیت بدون روتوش عربستان است.

بر اساس این گزارش، وی با اشاره به اینکه خیانت و مزدوری پیکر امت را تضعیف کرده است، تأکید کرد: اما آل‌سعود این واقعیت را با دروغ و ترویج طایفه‌گری پنهان می‌سازد و به‌واسطه ادعای ایجاد همزیستی و صلح در منطقه، در جهت سرپوش نهادن بر آن است.

وی در ادامه تصریح کرد: سفر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به سرزمین حرمین شریفین نشانگر نقطه عطفی در میزان پسرفت حاکمان عربی است که برای بقای خود تلاش می‌کنند، ولی متوجه نیستند که در حال رقم زدن زوال خود، پیش از نابودی رژیم صهیونیستی هستند. رئیس شورای سیاسی نُجَباء در پایان به حاکمان عرب یادآوری کرد که روزهای پیش رو حامل تحولاتی خواهد بود که در محاسبات آنان نمی‌گنجد.

گفتنی است، یک رسانه صهیونیستی فاش کرد که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم روز گذشته در سفر به عربستان سعودی در یک نشست سه جانبه مخفیانه با «مایک پمپئو» وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا و «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان سعودی شرکت کرده است. این نشست سه جانبه مخفیانه در شهر «نئوم» عربستان نزدیک به ۵ ساعت به طول انجامیده است.

در وهله اول آنچه که در این نشست بیش از هرچیز دیگری قابل تأمل به نظر می‌رسد، ترکیب شرکت کنندگان در آن است. علت تأمل برانگیز بودن این مسأله نیز به ماهیت ۳ نفری بازمی گردد که در آن شرکت کردند؛ یعنی «مایک پمپئو»، «بنیامین نتانیاهو» و «محمد بن سلمان» که هر ۳ نفر آنها یک شکست خورده سیاسی در داخل محسوب می‌شوند.

اخبار مرتبط

حماس: تاریخ، شجاعت اسرا در شکستن ابهت اسرائیل را ثبت خواهد کرد

سندرز: نیازمند سیاست یکدست در قبال فلسطین و اسرائیل هستیم

اسرائیل شهرک سازی و حملات خود در اراضی اشغالی فلسطین را متوقف کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha