رسانه ملی میزبان خادمان حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) خواهد بود

رسانه ملی میزبان خادمان حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) خواهد بود

به گزارش سراج24، سید مرتضی موسویان، طی سخنانی اظهار کرد: به مناسبت سالروز رحلت شهادت گونه حضرت معصومه(س) خادمان، کارشناسان و مداحان این آستان مقدس در برخی از برنامه‌های رسانه ملی حضور خواهند یافت.

وی بیان کرد: بنابر پیگیری‌های انجام شده با رسانه ملی در روز چهارشنبه پنج آذرماه شبکه قرآن و معارف با برنامه «خوشبخت» در ساعت ۹ و شبکه دو با برنامه‌های «زنده باد زندگی» در ساعت ۱۰، «عصر خانواده» در ساعت ۱۶ و «در انتهای الوند» با حضور هادی محمودنژاد قائم مقام تولیت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت‌(س) در ساعت ۲۱ میزبان خادمان و کارشناسان آستان مقدس بانوی کرامت خواهند بود.

رئیس اداره رسانه و فضای مجازی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت‌(س) گفت: همچنین در روز پنجشنبه ۶ آذرماه شبکه سه با برنامه «سلام، صبح بخیر» در ساعت هفت و شبکه پنج با برنامه «به خانه برمی‌گردیم» در ساعت ۱۶:۳۰ میزبان خادمان حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) خواهند بود.

وی ادامه داد: تبیین ابعاد شخصیت کریمه اهل بیت(س)، بیان علت‌های مهاجرت و رحلت آن حضرت، تبیین جایگاه حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) در شهر مقدس قم و مداحی و روضه خوانی از مهمترین محورهای حضور خادمان و مسئولان در رسانه ملی خواهد بود.

اخبار مرتبط

ویژه برنامه‌های سالروز شهادت امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی/ از آیین خطبه خوانی و چهارپایه‌خوانی تا عزاداری زنان نوغان

آیین غبارروبی حرم مطهر سید علاء‌الدین حسین(ع) برگزار شد +عکس

تولید مجموعه «ستارگان درخشان اصحاب امام حسین(ع)» به زبان انگلیسی

0 نظر

ارسال نظر

capcha