یک هیأت، حامی کودکان آسایشگاه کهریزک کرج شد

یک هیأت، حامی کودکان آسایشگاه کهریزک کرج شد

به گزارش سراج24، پیام کیانی مداح اهل بیت (ع) اظهار داشت: هیأت امام حسین (ع) در شرق تهران خدمات اجتماعی و کمک‌رسانی‌های بسیاری به نیازمندان با جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشته است.

*تهیه ۳۱۵ بسته اقلام غذایی برای نیازمندان 

وی ادامه داد: این هیأت بعد از شیوع ویروس کرونا، شب عید امسال ۳۱۵ بسته اقلام غذایی برای نیازمندان تهیه کرد و بعد از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی نیز با همکاری گروه جهادی شهید صفری در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) بسته‌های ارزاق میان نیازمندان توزیع کردیم. توزیع ماسک و اقلام بهداشتی نیز برای مردم نارمک، رسالت و تهرانپارس در شرق تهران انجام شد.

*تهیه بسته‌های ارزاق یک میلیونی برای کارگران فصلی

کیانی با اشاره به اینکه ۱۰ میلیون تومان برای تهیه جهیزیه به مناسبت عید غدیر به یک خانواده کمک‌رسانی کردیم، گفت: در روزهای آتی بنا داریم بسته‌های ارزاقی به ارزش هر بسته یک میلیون تومان برای کارگران فصلی تهیه کنیم. این قشر در این ایام کرونایی با مشکلات بسیاری مواجه شدند که بنا داریم با این بسته‌ها مشکل یک ماه آن‌ها را برطرف کنیم. این بسته‌ها با هزینه برگزاری جلسه ماهانه این هیأت تأمین شده است که این ماه به دلیل کرونا برگزار نشد.

*حمایت ویژه از ۱۱۰ کودک آسایشگاه خیریه کهریزک کرج

این مداح اهل بیت (ع) با بیان اینکه بخش عمده کمک‌رسانی و توان ما بناست صرف حمایت از آسایشگاه کهریزک کرج شود، گفت: در این خیریه تنها از کودکان زیر ۱۴ سال که بی‌سرپرست، بدسرپرست، سرطانی، بیمار، سرراهی و ... هستند، نگهداری می‌کنند که در مجموع ۱۱۰ کودک در این مرکز حضور دارد، اما متاسفانه برای نگهداری از آن‌ها و رفع نیازهایشان با مشکلاتی مواجه هستند؛ به طوری که متاسفانه شاید در طول هفته برای تأمین وعده‌های غذایی دچار مشکل باشند.

وی گفت: این آسایشگاه در زمینه تجهیزات پزشکی، وسایل مختلف آموزشی، لوازم غذایی مانند شیرخشک، میوه و دیگر اقلام دچار مشکل هستند که بنا داریم با فراخوان‌هایی با کمک مردم مشکلات آن‌ها را برطرف کنیم.

کیانی گفت: این آسایشگاه البته برای جذب کمک‌های مردمی برنامه‌هایی دارد، اما بنا داریم در این فرایند هیأت تماما حامی آن‌ها شود و به صورت مداوم در طول سال برای رفع نیازهای آنان تلاش کنیم.

این مداح اهل بیت (ع) در پایان خاطرنشان کرد: در روزهای آتی از طریق هیأت، نیازمندی‌های این مرکز را اطلاع‌رسانی کنیم که مردم می‌توانند به صورت نقدی و یا غیرنقدی برای رفع آنان کمک‌رسانی کنند.

اخبار مرتبط

مداح جهادی که وارد میدان عمل شد

مراسم شهادت حضرت امام هادی (ع) در حرم کریمه اهل بیت برگزار می شود

راه‌اندازی سکوی نوآوری اجتماعی برای تحقق خدمات نوآورانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha