نویسندگان در حوزه مسجد ورود پیدا کنند

نویسندگان در حوزه مسجد ورود پیدا کنند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام مصطفی گرجی در دومین نشست کتابخوان مجازی که با حضور احمد یوسف زاده نویسنده کتاب «آن ۲۳ نفر» برگزار شد، افزود: در خصوص اهمیت کتاب و کتابخوانی در سامانه بچه‌های مسجد، رواقی تحت عنوان کتاب تعریف شده است و اعضای کانون در این زمینه تاکنون فعالیت‌های خوبی را ارائه کرده‌اند.

وی با بیان این مطلب که کتاب انسان را داناتر و بیناتر می‌کند و موجب می‌شود که چالش‌های خود را بهتر بشناسند، افزود: خوشبختانه هفته کتاب توسط کانون‌های مساجد استان کرمان بسیار پر رونق بود چرا که شاهد برگزاری برنامه‌های خوب و ارزشمندی بودیم‌.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان کرمان بیان داشت: در بحث ترویج فرهنگ کتابخوانی خلاقیت‌ها و هم اندیشی های خوبی صورت گرفت و یکی از ظرفیت‌های خوب هفته کتاب، استفاده از نشست کتابخوان بود که اولین نشست آن با حضور کوشش نویسنده جوان استان کرمان برگزار شد. در نشست دوم نیز نویسنده مطرح استان احمد یوسف زاده حضور داشت.

حجت الاسلام گرجی عنوان کرد: ان شالله نویسندگان ما در عرصه فرهنگی نیز بتوانند گام‌های بلند و مؤثری بردارند و از این ظرفیت در حوزه مسجد نیز استفاده کنند.

اخبار مرتبط

انقلاب اسلامی فرهنگ قرآنی را گسترش داد

«مسجد رهبر» به چاپ سوم رسید

۱۴ هزار موسسه قرآنی در کشور فعالیت می کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha