مدیریت کشور باید به جوانان انقلابی و متعهد سپرده شود

مدیریت کشور باید به جوانان انقلابی و متعهد سپرده شود

به گزارش سراج24، سردار سیدصادق حسینی در اختتامیه دومین جشنواره سراسری نجم که در دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب همواره نقش جوانان را در تحقق اهداف بلندمدت مهم ارزیابی کردند.

 وی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب یک ترسیم کلی از گذشته، حال و آینده انقلاب اسلامی است، افزود: جوانان ما باید نیازهای جامعه را به خوبی احصا کنند تا بتوان با علم و دانش اعتقاد انقلابی که دارند این نیازها را رفع کرده و بخشی از مشکلات جامعه را رفع کنند.

ضرورت رفع مشکلات با تکیه بر ظرفیت‌های موجود در کشور

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: مشکلات بسیاری در جامعه امروز ما وجود دارد و در کنار آن نیز ظرفیت‌های بسیاری داریم که باید در کنار یکدیگر قرار گیرند تا بتوان آنها را رفع کرد.

سردار حسینی با بیان اینکه جوانان دیروز همان طور که توانستند در جنگ 8 ساله پیروز میدان شوند و در دهه گذشته نیز به دانش روز دنیا که همان مسئله هسته ای است، دست یابند، یادآور شد: امروز نیز همین جوانان می‌توانند ما را از وضعیتی که کشور در آن گرفتار شده، خارج کنند.

وی بیان کرد: مطالعه تاریخ چهل ساله انقلاب اسلامی به‌خوبی نقش مهم جوانان و دانشگاهیان را در پیشرفت روزافزون ایران در عرصه‌های مختلف به ویژه علمی نمایان کرده است و جوانان می توانند با انگیزه و دانشی که دارند در عرصه‌های مختلف به‌خوبی بدرخشند.

اخبار مرتبط

برای شهادت سردار سلیمانی از ۲ سال پیش رشده بود

مکتب شهید سلیمانی به نسل جوان انتقال داده شود

برنامه‌های بزرگداشت «دفاع مقدس» در خراسان‌جنوبی

0 نظر

ارسال نظر

capcha