قرار همدلی با زندانیان جرائم غیرعمد در البرز

قرار همدلی با زندانیان جرائم غیرعمد در البرز

به گزارش سراج24، حسین عسکری، دبیر ستاد آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد استان البرز، گفت: کمک به زندانیان غیرعمد اقدامی اسلامی و انسانی است که در این مرحله از کمک‌های مومنانه با جدیت تمام دنبال می‌شود.

دبیر ستاد زندانیان جرائم غیرعمد استان البرز با بیان اینکه همزمان با پنجمین روز از هفته بسیج در راستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اقدام خواهد شد، اظهار کرد: فرهنگ اثرگذار آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگرفته از سیره با برکت رسول رحمت و مهربانی و اهل بیت گرامی اش است و این سنت حسنه در این روزهای سخت کرونایی می‌تواند بخشی از  رنج‌های خانواده‌های درگیر با این مسئله را التیام بخشد. 

این مقام مسؤول اظهار کرد: بر همین مبنا، ستادی تحت عنوان آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد ذیل ستاد نهضت کمک‌های مومنانه با مسؤولیت فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام استان البرز، قائم مقامی مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان البرز و دبیری سازمان بسیج حقوقدانان استان البرز شکل گرفته و بیست نهاد و سازمان هم ذیل کمیته‌های مشاوره و حمایت حقوقی، صیانت، فرهنگی و اطلاع رسانی و کمک‌های مومنانه، یاری رسان  اقدامات کمی و کیفی این ستاد هستند.

عسکری در تشریح مرحله نخست آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد، گفت: مرحله نخست این آزادسازی با مشارکت گسترده مرکز نیکوکاری اتاق اصناف استان البرز و همراهی گروهی از نیکوکاران صنوف مختلف استان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بر این اساس گروهی از زندانیان به مناسبت میلاد امام یازدهم شیعیان و هفته مبارک بسیج آزاد شده و به آغوش خانواده‌های خود باز می‌گردند.

این مقام مسؤول بیان کرد: روند آزادسازی زندانیان تا پایان سال ۱۳۹۹ در سه مرحله دیگر با نقش‌آفرینی نهادها و سازمان‌های مرتبط با این امر با قوت ادامه خواهد داشت. دبیر ستاد آزادسازی زندانیان استان البرز در پایان از خیرین و نیکوکاران دعوت کرد که در این امر حسنه اسلامی و انسانی مشارکت کنند.

اخبار مرتبط

سردار سلیمانی و آیت‌الله مصباح‌یزدی پرچم‌دار مبارزه با انحراف

ارسال ۲۵۰ اثر به سوگواره به وقت دلتنگی

استفاده از سوخت‌ مازوت در نیروگاه فردیس صحت ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha