بسته پیشنهادی «عماریار» برای هفته بسیج

بسته پیشنهادی «عماریار» برای هفته بسیج

به گزارش سراج24، قرار است آثار منتخب این جشنواره در سامانه «عماریار» به صورت آنلاین نمایش داده شوند. این اکران‌ها در مدت زمان یک هفته از یکم تا هفتم آذرماه، همزمان با هفته بسیج انجام می‌شود و علاقه‌مندان با مراجعه روزانه به این سامانه به نشانی Ammaryar.ir می‌توانند در جریان برنامه اکران فیلم‌ها قرار بگیرند.

همچنین همزمان با هفته بسیج، سایت «عماریار» فراخوان اکران و تماشای خانوادگی فیلم‌های مناسب این هفته را منتشر کرد.

اقدام دیگری که سامانه «عماریار» برای این هفته در نظر گرفته، معرفی مجموعه فیلم‌هایی با عنوان «مدرسه عشق» است که در آن آثار مناسب این روز‌ها را در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد که در ادامه، معرفی تعدادی از این آثار می‌آید.

فیلم‌های سینمایی «آبادان یازده ۶۰» و «۲۳ نفر» و مستند‌های «خاطرات موتورسیکلت» و «داغ قره‌باغ» ازجمله آثار مطرح این بخش هستند.

مستند «مدرسه عشق»، دیگر اثری است که معرفی می‌شود. این مستند، تاریخچه بسیج و فعالیت‌های مختلف آن در زمینه‌های دفاع مقدس، علمی، فرهنگی، امنیت و خدمت‌رسانی در طی چهار دهه اخیر را بررسی می‌کند. مستند «عابدان کهنز»، روایت تربیت، شکوفایی و بالندگی نوجوانان بسیجی مسجد امیرالمومنین (ع) کُهَنز شهریار است که در وقایع مهم انقلاب اسلامی از جمله فتنه ۸۸ و فتنه تروریست‌های تکفیری در سوریه حضوری فعال داشته‌اند. دیگر فیلم این بسته مستند «معلم» است. این اثر روایتی از «حاج احمد علمایی» دارد که خصلت و خصوصیات یک بسیجی واقعی را در خود پرورش داده و بسیجی‌های بسیاری را هم تربیت کرده است.

مستند‌های «بر اثر زلزله»، «کوچه نقاش‌ها»، «بچه‌های عباس»، «خیابان شهادت»، «سیاح»، «هر روز»، نماهنگ «شبیه افسانه‌ها»، انیمیشن «پل» و موشن‌گرافیک «نفس تازه کن» از دیگر آثار نمایشی است که مخاطبان می‌توانند در سایت «عماریار» نظاره‌گر آن‌ها باشند.

اخبار مرتبط

مهرداد توکلی، دبیرکل اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ‌ساز شد

پخش ویژه‌برنامه «میراث مرتضی» از تلویزیون

شهیدی که از کودکی تافته جدا بافته بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha