طنز/

آکادمی خانم خواننده و سیلی خان دایی

آکادمی خانم خواننده و سیلی خان دایی

 

سرویس اجتماعی سراج24- سلام آکادمی ، خوبی آکادمی ، هرچند دل خوشی ازت ندارم ولی ما آدم های بی معرفتی نیستیم که مثل شما بخواهیم پشت سر دیگران حرف درست کنیم و زیر و رو بکشیم.
 
بدو بابا ما خودمون ختم این کارهاییم ، فکر نکن حالا یک عده هنرمند رو دور خودت جمع کردی کسی شدی ما خودمون……
 
مُدُنُمُ و نِمیگُم (به گویش شیرینی مشهدی) ولی تو بی جا می کنی که هرچی از دهن بی چفت و بستت در میاد می گی و اظهار فضل می کنی  بابا حیا هم خوب چیزیه که می دونم تو نداری و تازه …. هستی.
 
آکادمی می دونی انقدر که اسمتو بی دلیل تو خیابان ، تو مترو ، تو تاکسی توی مهمونی ها و تو هر خراب شده ای شنیدم ولی خوب بازم حالم ازت به هم می خوره پس بچرخ تا بچرخیم.
 
خیلی ها می گن من به تو حسودیم می شه ، ولی شیطنت از چشم سیات می ریزه ، عشوه از آن قد و بالات می ریزه ، خونه خرابم میکنه وقتی که ، زلفای تو رو شونه هات می ریزه ، چقدر دل تو گیراست ، چشات قشنگ و زیباست ، لبات می مونه مثل شکوفه های گیلاس ، قشنگ و مهربونم درد و بلات به جونم ، خدا کنه همیشه کنار تو بمونی چشم بد از تو دور بشه الهی، چشم حسودا کور بشه الهی ، دلم می خواد که یاد من بمونی ،به گوشم از عشق و وفا بخونی اوهو اوهو خوب دیگه خیلی روتو زیاد نکن خواستم یادی از قدیم ها بکنیم.
 
اولش باور نمی کردم ولی می گن تو اومدی دین و آئینمون را ازما بگیری ؛ غلط می کنی که تو فکر این خرابکاریا هستی تو به قبر پدر … خندیدی.
 
می دونی ما هر چی مون بره غیرتمون نمیره ، فکرمون نمی پره ، ویندوز کامپیوترمون سونه ، سی دی راممون سی دی خش دار پخش نمی کنه چیه می خندی مگه سی دی رام چشه اصلا گوربابای تکنولوژی حالم از این لفظ هایی که ساختید و به خورد مردم دادید به هم می خوره ، مدرنسیم و خریسم ، مدرنزاسیون و بی پدر و مادرزاسیون چی فکر کردی ؟ می دونی اصلا دوست دارم همون طور که تو با من دشمنی می کنی منم با تو دشمن باشم ، مشکلیه؟
 
آخ گوشم خان دایی بازم غافلگیرم کردید ببخشید رسم ادب است که به بزرگترم احترام بگذارم هر چند در گوشم من زد البته در من و تو و آکادمی ، هیچ داده ای نسبت به احترام به والدین  و بزرگ ترها  یافت نمی شود ، برای کسب اطلاعات بیشتر با ۱۱۸ تماس حاصل فرمائید ، ببخشید چی می گفتم ؟
 
آهان خان دایی می گه « هر کاری که اونا می کنن تو نباید انجام بدی که ، شاید اونا خواستن بی ناموس و هرزه باشن و هوس رانی کنن ، تو هم باید باشی از قدیم گفتن ادب از که آموختی؟ از بی ادبان.»

اخبار مرتبط

تبلیغ «من و تو» برای کمیته امداد جواب داد+عکس

توهین مجری بهایی «من و تو» به احسان علیخانی

تعطیلی آکادمی همجنس‌گرایان من و تو

0 نظر

ارسال نظر

capcha