شرکت طلاب مدرسه علمیه بقیةالله(عج) اندیمشک در پویش اهدا خون

شرکت طلاب مدرسه علمیه بقیةالله(عج) اندیمشک در پویش اهدا خون

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام حسن آذر افروز، مدیر مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) اندیمشک، در خوزستان، از شرکت طلاب این مدرسه علمیه در پویش اهدا خون خبر داد و گفت: به مناسبت هفته بسیج و هم‌زمان با اعلام کمبود خون در مراکز انتقال خون کشور، باهمت بسیج طلاب مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج)، قریب به ۲۰ نفر از اساتید، کادر و طلاب این مدرسه علمیه در پایگاه انتقال خون شهرستان اندیمشک حضور پیداکرده و به اهدای خون پرداختند.

وی افزود: از نظر علمی گفته می‌شود هر فرد با اهدای خون خود می‌تواند به چهار نفر زندگی ببخشد و اهدای خون از مصادیق آیه ۳۲ سوره مبارکه مائده است که می فرماید: «هر کس یک نفر را زنده کند گویا تمام مردم را زنده کرده است».

مدیر مدرسه علمیه بقیه‌الله(عج) اندیمشک، اظهار داشت: با توجه به نیاز مبرم کشور به خون، این حرکت خداپسندانه به‌منظور کمک به کادر درمان انجام شد تا با یاری خدا گوشه‌ای از کمبودی که در پایگاه‌های انتقال خون وجود دارد، جبران شود.

حجت‌الاسلام آذر افروز، ضمن تشکر از زحمات کارکنان پایگاه انتقال خون شهرستان اندیمشک بیان کرد: در این ایام حجم کاری این عزیزان بسیار بالاست و اهدای خون حرکتی است که می‌تواند بخشی از دغدغه آن‌ها را برطرف نماید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اهدا خون از جمله فعالیت‌هایی است که باعث آرامش روحی انسان می‌شود و امید است همه اقشار جامعه در این امر خداپسندانه شرکت کنند تا کمبودی که درزمینه ی خون در کشور وجود دارد جبران شود.

اخبار مرتبط

تلاشی به وسعت کویر برای ساخت سرپناه محرومان

مشکل امروز کشور عدم باور به توانمندی‌های داخلی است

تولید و توزیع ۲۰ هزار ماسک از سوی طلاب جهادی شوش دانیال

0 نظر

ارسال نظر

capcha