مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان:

روحانیت و حوزه‌های علمیه همیشه در کنار مردم هستند

روحانیت و حوزه‌های علمیه همیشه در کنار مردم هستند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام حمید علی‌بخشی عصر امروز در دیدار با طلاب و روحانیون جهادی شهرستان تاکستان از تلاش های ارزشمند و مخلصانه آنها در عرصه بیماری کرونا و همچنین تغسیل اموات کرونایی قدردانی کرد.

حجت الاسلام علی‌بخشی خاطرنشان کرد: حوزه های علمیه و روحانیت ثابت کرده اند که در مقاطع حساس تاریخ این مرز و بوم همواره کنار آحاد مردم بوده اند.

وی افزود: امروز پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در خط مقدم این ویروس منحوس قرار دارند و حتی بعضی از این عزیزان به دلیل آلودگی به بیماری کرونا جان خویش را در راه خدمت صادقانه از دست داده اند.

مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان عنوان کرد: بی شک این فداکاری و از جان گذشتگی کادر درمان برای همه مردم ایران قابل ستایش و تحسین است و هیچگاه فراموش نمی شود.

وی ادامه داد: شرایط امروز در کشور اقتضاء می کند تا مردم در خانه‌های خود بمانند و رفتن سفر را به شرایط بعد از ریشه کنی کرونا موکول کنند.

حجت الاسلام علی‌بخشی برای سلامتی و شفای عاجل همه بیمارانی که به این ویروس منحوس مبتلا شده اند از خدای متعال طلب عافیت کرد.

مدیر مدرسه علمیه شهرستان تاکستان همچنین ضمن تبریک هفته بسیج، بیان کرد: بسیج در صحنه‌های حساس کشور پیشگام و تاثیرگذار بوده و همواره مشغول خدمت رسانی به آحاد مردم است.

اخبار مرتبط

مشکل امروز کشور عدم باور به توانمندی‌های داخلی است

روحانیون بالینی خراسان رسما در مراکز درمانی مشهد فعالیت خواهند کرد

از جذب و توزیع کمک های میلیاردی تا تغسیل اموات کرونایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha