فعالیت ۴۸۰ گروه جهادی در بجنورد

فعالیت ۴۸۰ گروه جهادی در بجنورد

به گزارش سراج24، سرهنگ مهدی الهی راد صبح امروز در نشست خبری که در سالن شهید برونسی بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: اجرای هزار و ۲۰۰ برنامه در قالب ۹۰ عنوان در هفته بسیج پیش بینی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بجنورد با اشاره به برنامه‌های شاخص این هفته تصریح کرد: دیدار از خانواده‌های شهدا در کوچه‌های شهید، اعزام تیم‌های پزشکی و خدماتی به مراکز درمانی و همچنین روستاهای غیر برخوردار در دستور کار است.

وی افزود: در روزهای آینده رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه ادامه می‌یابد که در این رزمایش بخش‌های مختلفی همچون آموزش به دانش آموزان محروم در روستاهای فاقد اینترنت، ارائه بسته‌های بهداشتی و معیشتی و پویش نذر خون آورده شده.

الهی راد در ادامه به تشریح نحوه ارائه خدمات جهادی طی هفته بسیج پرداخت و گفت: گروه‌های جهادی در روستاها و مناطق محروم و فاقد دسترسی اینترنت و همچنین محرومیت دسترسی به شبکه شاد به ارائه محتوای درسی و همچنین برگزاری کلاس‌های تقویتی تحصیلی برای دانش آموزان اقدام می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بجنورد از به‌کارگیری ۴۸۰ گروه جهادی برای اقدامات مختلف خبر داد و تصریح کرد: این گروه‌های جهادی ۷۵ منزل برای محرومان ساخته و ۴۰ هزار بسته بهداشتی، ۱.۵ میلیون قرص نان و ۱۵۰ هزار وعده غذای گرم نیز توزیع کرده‌اند.

وی به دیگر اقدامات گروه‌های جهادی طی سال جاری اشاره کرد و گفت: تاکنون بالغ‌بر ۳ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر و پوشاک به محرومان اعطا شده و ۲۵۰ مورد بخشودگی اجاره‌بهای منزل و مغازه با کمک پایگاه‌های بسیج محلات، اقشار، اصناف و مساجد ثبت‌شده است.

اخبار مرتبط

فعالیت ۳۰ گروه جهادی دانشجویی

خیرانی که زوج‌های جوان را راهی خانه بخت می‌کنند

ورود ۸۵۰ گروه جهادی به میدان مبارزه با کرونا در فارس

0 نظر

ارسال نظر

capcha