تولید و توزیع ۲۰ هزار ماسک از سوی طلاب جهادی شوش دانیال

تولید و توزیع ۲۰ هزار ماسک از سوی طلاب جهادی شوش دانیال

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام عارف چعب، مسئول گروه‌های جهادی مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شهرستان شوش دانیال، از تولید و توزیع رایگان ماسک توسط طلاب و روحانیون مدرسه خبر داد و اظهار داشت: به یاری خدا توانستیم از اول شیوع بیماری کرونا گروه‌های جهادی طلاب و غیر طلاب را وارد صحنه مبارزه با این ویروس منحوس کرده و قدم‌های خوبی در این زمینه برداریم.

وی افزود: یکی از فعالیت‌های جهادی طلاب مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شوش دانیال، تولید ۲۰ هزار ماسک توسط ۵۰ طلبه این مدرسه است که این ماسک‌ها توسط طلاب و روحانیون مدرسه بین مساجد، هیئت‌ها، مؤمنین و مردم محروم شهرستان توزیع شد.

اجرای دوره تربیتی تقویت انگیزه

همچنین یکی دیگر از اقدامات اجرا شده از سوی این مدرسه علمیه، اجرای دوره تربیتی برای طلاب بود که با هدف تقویت انگیزه، اراده  و مدیریت تحصیلی طلاب برگزار شد.

در کلاس مدیریت تحصیلی، حجت‌الاسلام چنانی، مدیر مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) شهرستان شوش، استفاده از وقت و برنامه‌ریزی مناسب را از عوامل مهم پیشرفت طلبه برشمرد و به تبیین اهداف و آداب طلبگی پرداخت.

در ادامه در کلاس اخلاق حجت‌الاسلام عفری، با تأکید بر رعایت زی طلبگی، تواضع را مهم‌ترین ویژگی بارز طلبه ذکر نمود و بر روابط اجتماعی خوب و درست طلاب تأکید داشتند.

همچنین در جلسه انگیزه و اراده حجت‌الاسلام فرهادیان، معاون تهذیب مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) نا امیدی و یاس را از وسوسه‌های شیطان دانسته و بر امیدواری طلبه و همت بالا تأکید کرد.

اخبار مرتبط

تولید روزانه ۱۰۰ هزار ماسک در حرم مطهر علی بن حمزه (ع) شیراز

تلاشی به وسعت کویر برای ساخت سرپناه محرومان

مشکل امروز کشور عدم باور به توانمندی‌های داخلی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha