برگزیدگان جشنواره فرهنگی هنری ندای رسول(ص) کردستان معرفی شدند

به گزارش سراج24 سید میثم سیداحمدی سنندج اظهار کرد: جشنواره فرهنگی ندای رسول(ص) ویژه دانش‌آموزان کردستانی در هفته وحدت برگزار شد که براساس آن یک‌هزار و 16 اثربه دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را آشنایی دانش‌آموزان با سیره پیامبر اکرم(ص) و دریای بیکران معارف والای ایشان دانست و اعلام کرد: بازطراحی فعالیت‌های فرهنگی _
 هنری برای پاسخگویی به نیازهای دانش‌آموزان و فعالیت‌های تربیتی پیرامون موضوع وحدت اسلامی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره در استان بود.

وی اضافه کرد: این جشنواره در رشته‌های طراحی، پوستر، عکاسی، خوشنویسی، خط تحریری، شعرخوانی، اینفوگرافی و مولودی‌خوانی ویژه دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه و رشته‌های نقاشی خط، نقاشی و نامه‌ی به پیامبر ویژه دانش‌آموزان دور دوم ابتدایی برگزار شد.

معاون پژوهشی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کردستان به نتایج جشنواره یاد شده پرداخت و گفت: در بخش نقاشی در پایه تحصیلی چهارم به ترتیب روژیا بهرامی، باربد رحیمی و ماهان صادقی رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

سیداحمدی بیان کرد: مهتا محمدی، روژینار عنایی، اوین و آذین کریمی در پایه پنجم و سینا تیموری محمدحسام ابراهیمی و آنیتا مندمی در پایه تحصیلی ششم نیز به ترتبب رتبه‌های اول تا سوم رشته نقاشی را کسب کردند.

وی به برگزیدگان رشته نامه‌ای به پیامبر اشاره کرد و افزود: سیده عطیه محمودی رتبه اول، کیمیا علی غفوری رتبه دوم و نازنین شیرزادی و الناز سبحانی به طور مشترک رتبه سوم این بحش را ازآنِ خود کردند.

وی ثنا مفاخری، روبار رحیمی و دیار محمدی را برگزیدگان رتبه اول تا سوم رشته خوشنویسی معرفی کرد و یادآور شد: در رشته خط تحریری درسان مصطفی، دیانا باباویسی، آینار نصیری رتبه‌های اول تا سوم را بدست آوردند.

معاون پژوهشی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کردستان،درسا قاسمی، سحر قدسی و رضوان ناصری را نفرات برتر رشته شعرخوانی جشنواره فرهنگی ندای رسول(ص) عنوان کرد و گفت: در بخش مولودی‌خوانی هژیر خوشرو حائز رتبه اول، رامتین معتمدی حائز رتبه دوم و مهدی حسنی حائز رتبه سوم شدند.

اخبار مرتبط

ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر کردستان به کار خود پایان داد

علمای اهل سنت کردستان قرص و محکم پای نظام ایستاده‌اند

پیکر مطهر ۴ شهید گمنام دفاع مقدس در کردستان تشیع می شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha