گروه‌های جهادی، برای رفع مشکلات مردم وارد میدان شده‌اند

گروه‌های جهادی، برای رفع مشکلات مردم وارد میدان شده‌اند

به گزارش سراج24، مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل به‌مناسبت هفته بسیج، بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

در چهل و یکمین سالگرد تاسیس بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی امام خمینی(ره) نه تنها ملت بزرگ ایران بلکه جوامع بین المللی شاهد نقش آفرینی‌های بی‌بدیل شجره طیبه در عرصه‌های مختلف هستند.

بسیج در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی با ورود به میدان‌های سازندگی، خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در عرصه‌های مختلف به خوبی نشان داد از توانمندی‌های غیرقابل انکاری برای آبادانی کشور برخوردار است و نقش موثر و حیات بخشی در پویایی هر چه بیشتر نظام و مجموعه حاکمیت کشور دارد.

اینک در گام دوم انقلاب اسلامی که تجلی عزت‌مداری، اقتدار، پیشرفت و شکوه ایران اسلامی است باور داریم که رفع محرومیت تنها با اتکا به خدای متعال و با تفکر و روحیه جهادی و عمل انقلابی امکان پذیر خواهد بود.

در همین راستا گروه‌های جهادی بسیج استان اردبیل با همت انقلابی و اخلاص مجاهدانه برای لبیک به فرامین امامین انقلاب اسلامی و رفع مشکلات مردم وارد میدان شده و بهترین ارزش‌های انسانی را متعلق به خود کرده‌اند.

امروز جهادگران بسیجی استان با الگوگیری از روحیه جهادی شهدا و رزمندگان بسیجی دوران هشت سال دفاع مقدس و با اخلاص و تلاش خستگی ناپذیر، در خط مقدم محرومیت زدایی، خدمت‌رسانی و اشتغال‌زایی حضور داشته و بعد از پیام امید بخش و شورآفرین رهبر جهادی انقلاب، حضرت امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) به گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی در سال ۹۸، شاهد خلق حماسه‌های جهادی عظیم و انقلابی با پشتوانه نیروها و رویش‌های انقلابی هستیم.

بدون شک نقش آفرینی گروه‌های جهادی بسیج همپای مدافعان سلامت، در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا و مشارکت در برگزاری باشکوه نهضت بزرگ کمک‌های مومنانه برگ زرینی از حضور پرشور و موثر جهادگران بسیجی است و این حرکت بزرگ و مومنانه همچنان برای خدمت به مردم ادامه دارد.

مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج و امام شهدا(ره) به خصوص سیدالشهدای مدافعان حرم، حاج قاسم سلیمانی و تبریک هفته مبارک بسیج به آحاد و اقشار مختلف بسیجیان عزیز و جهادگران خستگی ناپذیر استان اردبیل، در این هفته مبارک با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای عزیز تجدید بیعت کرده و اعلام می‌دارد دوشادوش خادمین مردم برای فراگیر نمودن فرهنگ و تفکر جهادی و خدمت خالصانه به مردم در عرصه‌های مختلف به خصوص در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا، همت و تلاش جهادی خود را با قوت و قدرت بیشتر ادامه خواهد داد.‌

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha