اتکا به توان داخلی راهگشای مشکلات کشور است

اتکا به توان داخلی راهگشای مشکلات کشور است

به گزارش سراج24، آیت الله سید علیرضا عبادی چهارشنبه شب در دیدار با نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دنیا به دو نیم کره شرقی و غربی تقسیم شده بود و برای هیچ جریانی جای نگذاشتند، اما تحقق انقلاب اسلامی همه را غافلگیر کرد.

وی با اشاره به عمر با برکت انقلاب اسلامی بیان کرد: ۴۰ سال را با آزمون و خطا پشت سر گذاشته و وارد گام دوم انقلاب شده‌ایم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ظرفیت ما از جهت اقتضای این انقلاب کامل بوده اما موانع وجود دارد، افزود: باید با اجرای عدالت امید مردم به آینده افزایش یابد.

وی قانون جمهوری اسلامی را پیشرفته‌ترین قانون اساسی در جهان دانست و گفت: تاکنون اما عمل ما بر اساس این قانون نبوده بنابراین می‌طلبد در گام دوم انقلاب خودمان را تغییر دهیم.

آیت الله عبادی با بیان اینکه اگر از بیگانگان تبعیت نکنیم، ملتمسانه در صف می‌ایستد که خود را به کشور نزدیک کند، اظهار کرد: متأسفانه وقتی عده‌ای به دشمن رو می‌دهند، طلبکار هم می‌شوند.

وی اتکا به توان داخل را راه‌گشای مشکلات کشور دانست و افزود: امید است مسئولان و دولت، طرح و برنامه‌هایی متناسب با گام دوم انقلاب تنظیم کنند چراکه امید به رفع مشکلات با دستان دشمن، رویایی کاذب است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن هرگز نمی‌تواند برای پیشرفت کشورمان برنامه‌ای ارائه دهد، گفت: در جهاد کبیر نباید به دنبال بیگانه برویم بلکه می‌طلبد اقتصاد متکی به خودمان باشد.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی هم در این دیدار با اشاره به سابقه فرهنگی و علمی خراسان جنوبی بیان کرد: مردم این استان در علم و ادب زبانزد هستند.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی نیروی انسانی را بزرگترین سرمایه استان خراسان جنوبی دانست و افزود: همچنین نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی از جمله افراد پرتلاشی بوده که در رشد و ترقی استان مؤثر خواهد بود.

اخبار مرتبط

بیانیه گام دوم، بهترین نقشه راه عملی انقلاب اسلامی است

حرکت جامعة الزهرا (س) بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

مسئولین زیرساخت‌های تحقق گام دوم انقلاب را فراهم کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha