اهداء ۱۹۳ دستگاه لپ‌تاپ به ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

اهداء ۱۹۳ دستگاه لپ‌تاپ به ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

به گزلرش سراج24، "قباد مبشری"در آیین اهداء ۱۹۳ دستگاه لپ‌تاپ به ایتام تحت حمایت، با اعلام این خبر افزود: در این آیین به هفت نفر از ایتام به نمایندگی از ۱۹۳ نفر، لپ‌تاپ اهدا شد و مابقی توسط مددکاران این نهاد در ادارات کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به فرزندان ایتام رسانده می‌شود.

وی با قدردانی از حمایت‌های خیریه عترت بوتراب از ایتام تحت حمایت در استان، تصریح کرد: خیریه عترت بوتراب از ۱۳۰۰ دانش‌آموز یتیم تحت پوشش این نهاد در استان، در زمینه‌های مختلف در طول سال حمایت می‌کند.

مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیش از ۱۰هزار فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد هستند، عنوان کرد: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در جهان و در کشور ما، بحث تحصیل علم و دانش در فضای مجازی مطرح است و ما باید بتوانیم برای دانش آموزان تحت حمایت این بستر را فراهم کنیم که در فضای مجازی به تحصیل خود ادامه دهند.

مبشری به آمادگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برای مشارکت خیران درخصوص تهیه لپ‌تاپ و تبلت برای دانش آموزان نیازمند اشاره و بیان کرد: از خیران و مردم نیکوکار استان دعوت می‌کنیم تا با مشارکت در این امر خیر، دانش آموزان نیازمند و به‌خصوص ایتام تحت حمایت این نهاد را برای ادامه تحصیل یاری کنند.

"عباس پیدا" معاون تحصیلی مؤسسه خیریه عترت بوتراب نیز در این مراسم گفت: این موسسه حمایت ۱۳۰۰ نفر از ایتام در استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده دارد و در زمینه‌های تحصیلی، مسکن و سایر موارد خانواده‌های این ایتام را یاری می‌کند.

وی به اهداء ۱۹۳ دستگاه لپ‌تاپ برای ایتام کهگیلویه و بویراحمدی اشاره و خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به شرایط فعلی که با بیماری مهلک کرونا درگیر هستیم، بتوانیم برای همه ایتام تحت پوشش خیریه عترت بوتراب شرایط استفاده از فضای مجازی و ادامه تحصیل را فراهم کنیم.

در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار دانش‌آموز و ۱۹۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی از حمایت‌های کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بهره‌مند هستند.

به گزارش سراج24، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، آیین اهداء ۱۹۳ دستگاه لپ‌تاپ به ایتام تحت حمایت، با حضور معاون تحصیلی مؤسسه عترت بوتراب، مدیرکل کمیته امداد استان، جمعی از امدادگران و تعدادی از دانش آموزان ایتام تحت حمایت برگزار شد.

اخبار مرتبط

مشارکت بیش از 1000 «پزشک» در طرح اکرام ایتام و محسنین

توزیع ۲۱۷ هزار پُرس غذا در بین نیازمندان به مناسبت عید غدیر

تلاش برای راه‌اندازی ۲۰ هزار مرکز نیکوکاری در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha