۱۰۰۰ بسته کمک معیشتی در میان نیازمندان فومنی توزیع می شود

۱۰۰۰ بسته کمک معیشتی در میان نیازمندان فومنی توزیع می شود

به گزارش سراج24، حمید جانباز  در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته بسیج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و این هفته، گفت: بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک حقیقت روشن و درخشنده و در دنیا بی بدیل است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه هر جایی که اخلاص، شجاعت، شهامت و از خودگذشتگی بسیجی بروز پیدا می‌کند اثرش را همگان مشاهده می‌کنند، افزود: بسیج همواره در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در حال خدمات رسانی به آحاد مردم است.

وی با اشاره به اینکه هفته بسیج امسال متأثر از شیوع ویروس کرونا در جامعه آغاز می‌شود، اضافه کرد: بسیج برای جنگ کردن تأسیس نشده اما بسیجیان نقش بسیار پر رنگی را در زمان جنگ ایفا کردند.

سرهنگ جانباز با بیان اینکه بسیجیان ما حقیقتاً شجاعانه پای کار بودند، اظهار کرد: محدودیت‌های کرونایی در هفته بسیج برگزار و همه کارهای فرهنگی در فضای مجازی انجام می‌شود.

فرمانده سپاه فومن با تاکید بر اینکه ارائه خدمات رسانی و فعالیت‌های جهادی در اولویت برنامه‌های هفته بسیج قرار دارد، ادامه داد: ضد عفونی معابر و اماکن، اجرای طرح شهید سردار سلیمانی، ویزیت رایگان پزشکی در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه به رزمایش بزرگ کمک مؤمنانه اشاره و خاطرنشان کرد: در این مرحله از رزمایش هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

فرمانده سپاه فومن یادآور شد: تبیین دستاوردهای بسیج و تبلیغ خدمات آن در فضای مجازی از دیگر برنامه‌های مهم این نهاد در این ایام است.

وی برگزاری یادواره شهدا به صورت مجازی، رژه موتوری و ماشین، برگزاری مسابقه‌های فرهنگی، هنری و قرآنی در فضای مجازی و فضاسازی محیطی، افتتاح متمرکز پنج واحد مسکن محرومین، پویش نذر خون، افتتاح شش صندوق قرض الحسنه مساجد در سطح روستاها از دیگر برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

اخبار مرتبط

توزیع بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان چادگانی

توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی از ابتدای کرونا توسط طلاب بسیجی اصفهان

توزیع ۲۸ هزار بسته معیشتی موقوفات بین عزاداران حسینی در مازندران

0 نظر

ارسال نظر

capcha