رزمایش مومنانه برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

رزمایش مومنانه برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

به گزارش سراج24 و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری کل استان گلستان، هادی هاشمیان در جلسه امروز بسیج حقوقدانان با بسیج اقشار با بیان اینکه در این جلسه درباره راهکارهای سوق دادن کمک های مومنانه به سمت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی شد، اظهار کرد: امسال ۱۹۲ زندانی جرایم غیرعمد با کمک یک میلیارد تومانی مردم و مدد بزرگان و علما و اعضای شوراهای حل اختلاف استان آزاد شدند.

هاشمیان ادامه داد: مجموع بدهی این افراد ۵۰ میلیارد تومان بود که شاکیان بیشتر این بدهی را بزرگوارانه بخشیدند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: ۲۱۱ محکوم جرایم غیرعمد در زندان‌های استان چشم به راه کمک مردم برای آزادی هستند که امیدواریم در قالب کمک‌های رزمایش مومنانه این افراد هم آزاد شوند.

هاشمیان با بیان اینکه از هرگونه کمک و همکاری اقشار مختلف برای کمک به آزادی این زندانیان استقبال می‌کنیم، افزود: هم‌استانی‌ها می‌توانند ماهانه با پرداخت ۱۰ هزار تومان از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۷۷۷۷۰۱۷*۷۸۰* و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۸۴۳۹ و یا شماره حساب ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵ به نام ستاد دیه استان در این کار خیر مشارکت کنند.

دادستان مرکز استان گلستان هم در این جلسه گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی و خیرین برای آزادی این زندانیان راهگشاست.

حجت‌الاسلام سیدرضا سیدحسینی افزود: کمک به آزادی زندانیان در واقع کمک به خانواده‌های  آنان است که این روزها شرایط سختی را سپری می‌کنند.

اخبار مرتبط

امام خمینی (ره) طراح و فرمانده میدان بودند

صبغه الهی امام (ره) هیمنه سلطه گران عالم را شکست

آزادی بدهکار مالی پس از ۷ سال به همت خیرین در فامنین

0 نظر

ارسال نظر

capcha