اجرای پویش «نذر نفس» در رفسنجان

 اجرای پویش «نذر نفس» در رفسنجان

به گزارش سراج24، حجت الاسلام اصغر عسکری، امام جمعه رفسنجان گفت: در شهرستان رفسنجان به منظور فراهم کردن اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونایی و کمک به خالی شدن تعدادی از تخت‌های بیمارستان، پویش "نذر نفس" به همت موکب‌ها و هیئت‌های مذهبی رفسنجان از جمله موکب خاتم‌ الانبیاء (ص) و هیئت کربلا راه‌اندازی شده است.

او افزود: در این طرح برای آن دسته از بیمارانی که نیاز به اکسیژن دارند و با دستگاه اکسیژن مشکل آن ها در منزل رفع می‌شود و می‌توانند در منازل خودشان تحت درمان قرار گیرند، تعدادی دستگاه اکسیژن ساز خریداری و در اختیار بیمارستان قرار می‌گیرد تا افراد در طول درمان از این دستگاه‌ها استفاده کنند.

حجت الاسلام  عسکری بیان داشت: بیماران کرونایی، پس از بهبودی، دستگاه را مجددا به بیمارستان تحویل می‌دهند تا به بیمار‌ان بعدی که به آن نیاز دارند، داده شود.

او با بیان اینکه این اقدام بسیار شایسته با مدیریت موکب خاتم الانبیاء (ص) صورت می‌گیرد، تصریح کرد: خیران و افرادی که تمکن مالی دارند و می خواهند برای بهبود سلامتی مردم کمک کنند، می توانند در طرح " نذر نفس" شرکت کرده و با موکب خاتم الانبیاء (ص) همکاری کنند. 

امام جمعه رفسنجان تهیه و توزیع ماسک بین مردم و فعالیت در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را از دیگر اقدامات خیرخواهانه موکب خاتم الانبیاء (ص)  عنوان کرد. 

اخبار مرتبط

سومین دوره پویش «کتاب‌قهرمان» تمدید شد

پویش فرهنگی هنری «من و حاج قاسم» آغاز شد

ویدئو/پویش به سبک سردار

0 نظر

ارسال نظر

capcha