تعطیلی ۲ هفته‌ای نماز مراسمات مذهبی در کرمانشاه

تعطیلی ۲ هفته‌ای نماز مراسمات مذهبی در کرمانشاه

به گزارش سراج24، حجت الاسلام مجتبی فتح الهی نژاد ظهر امروز در خصوص اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا، اظهار کرد: با توجه به شیوع موج جدید کرونا و افزایش تعداد مبتلایان و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ملاک قرار دادن مصوبات ستاد ملی کرونا از شنبه اول آذر برگزاری مراسمات مذهبی و اقامه نماز جماعت در مساجد استان کرمانشاه به مدت ۲ هفته تعطیل خواهد بود.

وی افزود: از همه متولیان مساجد و هیئت‌های مذهبی که از آغاز شیوع کرونا، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را دستور کار خود قرار دادند و در ضد عفونی کردن محلات و کمک‌های مومنانه شرکت داشتند کمال تشکر را داریم و درخواست داریم نسبت به رعایت هر چه بهتر مصوبات تلاش نمایند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت دعا و توسل در رفع این گرفتاری، تصریح کرد: در گذشته بسیاری از بلایا به وسیله دعا و تضرع به درگاه خداوند دفع شده است و از مردم می‌خواهیم دعا هفتم صحیفه سجادیه که مورد تاکید مقام معظم رهبری است را مورد توجه قرار دهند.

فتح الهی خاطر نشان کرد: در این ۲ هفته مراسمات مذهبی و سایر برنامه‌ها از طریق شبکه‌های مجازی برگزار خواهد شد و زمان برنامه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

وی گفت: از مردم درخواست داریم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توجه بیشتری داشته باشند تا هر چه سریع‌تر شاهد کاهش تعداد مبتلایان و فوتی‌ها باشیم و برگزاری مراسمات مذهبی و نماز جماعت بعد پایان محدودیت‌های ۲ هفته‌ای اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار مرتبط

موکب‌های امام رضا(ع) در کرمانشاه

پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان وام به مددجویان اسلام آباد غرب

اسکان زائران اربعین در مدارس و مساجد سرپل ذهاب

0 نظر

ارسال نظر

capcha