تعطیلی ۲ هفته‌ای نماز مراسمات مذهبی در کرمانشاه

تعطیلی ۲ هفته‌ای نماز مراسمات مذهبی در کرمانشاه

به گزارش سراج24، حجت الاسلام مجتبی فتح الهی نژاد ظهر امروز در خصوص اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا، اظهار کرد: با توجه به شیوع موج جدید کرونا و افزایش تعداد مبتلایان و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ملاک قرار دادن مصوبات ستاد ملی کرونا از شنبه اول آذر برگزاری مراسمات مذهبی و اقامه نماز جماعت در مساجد استان کرمانشاه به مدت ۲ هفته تعطیل خواهد بود.

وی افزود: از همه متولیان مساجد و هیئت‌های مذهبی که از آغاز شیوع کرونا، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را دستور کار خود قرار دادند و در ضد عفونی کردن محلات و کمک‌های مومنانه شرکت داشتند کمال تشکر را داریم و درخواست داریم نسبت به رعایت هر چه بهتر مصوبات تلاش نمایند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت دعا و توسل در رفع این گرفتاری، تصریح کرد: در گذشته بسیاری از بلایا به وسیله دعا و تضرع به درگاه خداوند دفع شده است و از مردم می‌خواهیم دعا هفتم صحیفه سجادیه که مورد تاکید مقام معظم رهبری است را مورد توجه قرار دهند.

فتح الهی خاطر نشان کرد: در این ۲ هفته مراسمات مذهبی و سایر برنامه‌ها از طریق شبکه‌های مجازی برگزار خواهد شد و زمان برنامه‌ها اطلاع رسانی خواهد شد.

وی گفت: از مردم درخواست داریم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توجه بیشتری داشته باشند تا هر چه سریع‌تر شاهد کاهش تعداد مبتلایان و فوتی‌ها باشیم و برگزاری مراسمات مذهبی و نماز جماعت بعد پایان محدودیت‌های ۲ هفته‌ای اطلاع رسانی خواهد شد.

اخبار مرتبط

دولت مصمم است یارانه‌ به دست افراد مستحق برسد

اجتماع بزرگ سرود «سلام فرمانده» در کرمانشاه برگزار می‌شود

زلزله ۴.۴ ریشتری قصرشیرین را لرزاند

0 نظر

ارسال نظر

capcha