مسابقه «عطر سلام» برای خانواده‌های طلاب برگزار می‌شود

مسابقه «عطر سلام» برای خانواده‌های طلاب برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، همزمان با ایام رحلت شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، معاونت فرهنگی و معارف قرآن آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با همکاری معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه علمیه قم با هدف الگودهی زندگی حضرت معصومه سلام الله علیها مسابقه بزرگ «عِطر سلام» را ویژه فرزندان و خانواده‌های طلاب برگزار می‌کند.

فرزندان طلاب می توانند در دو بخش این مسابقه شرکت کنند که بخش اول عرض ارادت به مقام حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در قالب عکس، فیلم یا صوت است.
در این بخش لازم است شرکت‌کنند گان نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و سن خود را همراه با کد مرکز خدمات سرپرست ارسال کنند (به آثار ارسالی بدون مشخصات ترتیب اثر داده نمی‌شود.)
همچنین آثار ارسالی باید کیفیت مطلوب داشته باشد و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را از طریق پیام‌ رسان ایتا و شناسه eitaa.com/khanehaye_fatemi_admin ارسال کنند.
بخش دوم مسابقه شامل کتابخوانی عطر سلام است که در بخش کتابخوانی کودک ( کودکان ۵ تا ۱۲ سال)می توانند در مسابقه شرکت کرده و با مطالعه منبع معرفی شده در ارتباط با حضرت معصومه سلام الله علیها به آزمون مسابقه کتابخوانی پاسخ دهند.
اضافه بر این در بخش نوجوانُ، نوجوانان۱۲ تا ۱۸ سال می‌توانند منبع معرفی شده در ارتباط با حضرت معصومه سلام الله علیها را مطالعه و در مسابقه شرکت کنند.

۲۸ جایزه هفتصد و پنجاه هزار ریالی ویژه پویش‌ها، ۲۸ جایزه یک میلیون ریالی ویژه کتابخوانی کودک،۲۸ جایزه یک میلیون ریالی ویژه کتابخوانی نوجوان از جوایز این مسابقه برای شرکت کنندگان است.

مهلت شرکت در این مسابقه از ۱۹ آبان تا ۹ آذر ماه است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه می‌توانند بهid:@csis_0 و یا id:ble.ir/markaz_khadamat_qom مراجعه کنند.

خاطرنشان می شود، مسابقه عطر سلام به همت آستان مقدس بانوی کرامت و با مشارکت مجموعه‌های مختلف از جمله نهادهای حوزوی برای اقشار مختلف جامعه در حال دنبال شدن است.

اخبار مرتبط

اکران سه بعدی واقعه عاشورا

ویژه برنامه های آستان مقدس ری در سالروز وفات عبدالعظیم(ع)

جزییات تازه‌ترین قسمت برنامه «عطر عاشقی» اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha