برنامه‌های میلاد حضرت عبدالعظیم(ع) بدون حضور جمعیت برگزار می‌شود

برنامه‌های میلاد حضرت عبدالعظیم(ع) بدون حضور جمعیت برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، برنامه‌های ایام بزرگداشت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام با پخش زنده محفل انس قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز و بین المللی کشور و گروه های تواشیح آغاز خواهد شد.

این مراسم و محفل قرآنی سه شنبه و چهارشنبه ۲۷ و ۲۸ آبان ماه از ساعت ۱۸ بدون حضور جمعیت از شبکه قرآن و معارف سیما و رادیو قرآن پخش می‌شود.

ویژه برنامه شب ولادت حضرت سیدالکریم(ع) پنج شنبه ۲۹ آبان با آئین تعویض پرچم گنبد منور حضرت عبدالعظیم(ع) آغاز خواهد شد.

همچنین از ساعت ۱۹:۳۰ همان شب پخش زنده ویژه برنامه شب ولادت بدون حضور جمعیت با سخنرانی حجت الاسلام ناصر رفیعی، قرائت زیارت‌نامه و اجرای ابتهال توسط سید کریم موسوی، مدیحه سرایی محمدرضا غلامرضازاده و شعرخوانی محمد علی بیابانی از شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه رادیویی قرآن پخش خواهد شد.

در روز ولادت حضرت سیدالکریم(ع) مصادف با جمعه ۳۰ آبان نیز از ساعت ۶ صبح، پخش زنده ویژه برنامه قرائت دعای ندبه با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان و قرائت دعا توسط حاج مهدی سماواتی به روی آنتن شبکه دو و شبکه قرآن سیما می‌رود.

در شام ولادت آن حضرت از ساعت ۱۹:۳۰ پخش زنده محفل انس با قرآن کریم بدون حضور جمعیت با حضور قاریان ممتاز و بین المللی کشور به طور مستقیم از شبکه قرآن سیما پخش می‌شود. حضور خادمان در دارالشفاء کوثر و تجلیل از کادر درمان، حضور خادمان در درب منازل شهدای سلامت و تجلیل از آن‌ها، گل افشانی و عطر افشانی قبور شهدای مدفون در آستان مقدس و برگزاری مسابقات و طرح‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های این ایام در هفته ولادت حضرت عبدالعظیم(ع) خواهد بود.

اخبار مرتبط

ویدئو/ مدافعان حرم؛ دل دادگان راه حسین(ع)

برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در ۷۵۰۰ نقطه کشور

برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی، روز جمعه در سراسر کشور/ مصلی میزبان تهرانی‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha