تدوام کمک مومنانه ورزشکاران بسیجی در آذربایجان‌غربی

تدوام کمک مومنانه ورزشکاران بسیجی در آذربایجان‌غربی

به گزارش سراج24، سرهنگ پاسدار مهدی مجیدی، اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا به صورت مستقیم عرصه ورزش را تحت تاثیر قرار داد، ولی با این همه برای کاهش آلام و رنج مردم نهایت تلاش‌مان را کرده‌ایم , و در این مرحله نیز کمک نقدی برای حمایت از اقشار آسیب دیده از کرونا در استان و با همت ورزشکاران بسیجی جمع آوری شده است.

وی ادامه داد: در 6 ماه نخست امسال 10 گروه جهادی با استفاده از 20 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده، نسبت به گندزدایی معابر، گذرگاه‌ها، سالن‌های ورزشی اقدام کردند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجان‌غربی ضمن اشاره به اینکه اغلب باشگاه‌های ورزشی نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دفعات توجیه شده‌اند، تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده توسط سازمان بسیج ورزشکاران استان، پنج باشگاه به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شدند.

مجیدی با اشاره به کارگاه‌های تولید ماسک توسط گروه‌های جهادی و تولید 200 هزار عدد ماسک بیان کرد: در 6 ماه نخست امسال 40 میلیون تومان کمک نقدی و به ارزش 110 میلیون تومان کمک‌ غیرنقدی جمع آوری  و همچنین در این راستا 1 هزار بسته معیشتی تهیه و بین اقشار آسیب‌پذیر از کرونا توزیع شد، که در بین آنها ورزشکاران نیز بودند.

وی ضمن ابراز تاسف از اینکه باشگاه‌داران در اثر شیوع ویروس کرونا متحمل خساراتی شدند، ادامه داد: بنابراین با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان تمهیداتی اتخاذ شده است، تا مدیران باشگاه‌ها بعد از ثبت نام در سایت کارا، با توجه به جمعیت هدف، ظرفیت و ... وام کم بهره دریافت کنند.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران آذربایجان‌غربی با بیان اینکه حضور فعال بسیجیان در صحنه سبب پویایی و آبادانی کشور می‌شود، عنوان کرد: بیشتر اعضای بسیج را قشر جوان و پویای جامعه تشکیل داده‌اند که این خود نشان از موفقیت بسیج در عرصه‌های مختلف است.

مجیدی خاطرنشان کرد: تحقق و عینیت بخشیدن به رهنمودهای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در امر غنای فرهنگی و حاکمیت ارزش‌ها در عرصه‌های مختلف ورزش کشور و جذب، آموزش، سازماندهی و به کارگیری ورزشکاران داوطلب به منظور تحقق بخشیدن به ارتش بیست میلیونی را ازجمله اهداف بسیج ورزشکاران است.

اخبار مرتبط

رزمایش کمک مومنانه در «سرایان» خراسان‌جنوبی

توزیع 120 بسته نوشت‌افزار در قالب رزمایش کمک مومنانه در «خوسف و بشرویه»

توزیع 300 بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان خلخالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha