توزیع ۶۰۰۰ بسته معیشتی با اجرای طرح کرامات

توزیع ۶۰۰۰ بسته معیشتی با اجرای طرح کرامات

به گزارش سراج24، سید مرتضی میرآقایی اظهار کرد: به همت بسیج سپاه شهرستان بیجار در قالب طرح کرامات تعدادی از نیازمندان مناطق حاشیه‌ای توسط پزشکان جهادگر ویزیت و تعدادی اقلام پزشکی رایگان در اختیار این خانواده‌ها قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کاهش درد و مشکلات مردم مناطق حاشیه‌ای شهر بیجار از مهمترین اهداف طرح کرامات است، بیان داشت: سپاه و بسیج در قالب طرح کرامات بی ادعا معضلات اجتماعی مردم را پیگیری و در راستای رفع آن تلاش می‌کنند.

فرمانده سپاه بیجار هدف از اجرای این طرح را را کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق حاشیه‌ای عنوان کرد و افزود: مردم حاشیه نشین شهرستان نیز همانند سایر مردم سطح شهر مستحق استفاده و بهره از امکانات اولیه هستند.

میر آقایی به دیگر اقدامات انجام شده اشاره کرد و گفت: علاوه بر ویزیت رایگان خانواده‌های نیازمند در مناطق حاشیه‌ای امور دیگری نیز پیگیری شده است که تعدادی اقلام پزشکی و بهداشتی مانند تشک‌های مواج توسط سپاه بیجار خریداری و در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گرفت.

فرمانده سپاه بیجار از توزیع بیش از ۶ هزار بسته کمک معیشتی در ایام کرونا به مردم سطح این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: در ایام شیوع ویروس کرونا که موجب بروز مشکلات اقتصادی فراوان برای خانواده‌ها شده است، سپاه بیجار تا کنون بیش از ۶ هزار بسته معیشتی در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار داده است و این روند ادامه دارد.

اخبار مرتبط

فاز سوم بالینی واکسن پاستور در هرمزگان انجام می شود

برگزاری کارگاه‌ مجازی داستان‌نویسی با رویکرد خلق اثر با موضوع شهدا

اختتامیه هنرواره ملی روایت جهاد به زمان دیگری موکول شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha