ترجمه دو کتاب درباره بلوغ دختران و پسران چاپ شد

ترجمه دو کتاب درباره بلوغ دختران و پسران چاپ شد

به گزارش سراج24، دو کتاب «بلوغ دختران» و «بلوغ پسران» نوشته امی میدلمن و کیت گران‌والد به‌تازگی با ترجمه محبوبه رمضان‌زاده توسط انتشارات کتاب‌درمانی منتشر و راهی بازار نشر شده است.

کتاب‌های پیش‌رو به مخاطبشان کمک می‌کنند موضوعات بهداشتی سن و سال خود را به درستی درک کنند و به نگرانی‌هایشان درباره بلوغ پاسخ مناسب بدهند. گذراندن این ‌دوران حیاتی با امنیت، سلامتی و شادمانی از دیگر اهداف نوشتن این ‌دو کتاب هستند. در نوشتن این ‌کتاب اعضای انجمن پزشکی ایالات متحده با یکدیگر مشارکت داشته‌اند.

داشتن رژیم غذایی مناسب، بدن سالم، روح و روان، امنیت، رفتار با دیگران و موضوعاتی از این ‌دست همه از جمله مسائلی هستند که نویسندگان دو کتاب یادشده برای دختران و پسران تازه به بلوغ رسیده مطرح کرده‌اند تا پاسخ سوالاتشان را بدهند.

هر دو کتاب ۹ فصل دارند که به‌ترتیب عبارت‌اند از: «به دوره بلوغ خوش آمدید»، «تغذیه، ورزش و تناسب اندام»، «قد شما»، «پوست، دندان و مو»، «دستگاه تناسلی (داخلی و خارجی)»، «دوران قاعدگی»، «احساسات شما»، «روابط دوستی (ارتباطات)» و «رابطه با جنس مخالف چیست؟».

پس از این ‌فصول هم فهرست لغات و اصطلاحات درج شده است.

کتاب «بلوغ دختران» با ۱۱۲ صفحه مصور و «بلوغ پسران» هم با ۱۰۸ صفحه مصور به چاپ رسیده‌اند. هر دو کتاب با شمارگان ۵۵۰ نسخه و قیمت ۳۹ هزار تومان عرضه می‌شوند.

اخبار مرتبط

توصیه‌های رهبر انقلاب به تشکل‌های دانشجویی کتاب شد

پایان ویژه‌برنامه‌ رمضانی «کتاب‌باز» با پژمان‌ جمشیدی

«برزخ زمین» منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha