دشمنان انقلاب اسلامی به‌دنبال انحراف نسل جوان هستند

دشمنان انقلاب اسلامی به‌دنبال انحراف نسل جوان هستند

به گزارش سراج24، آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه شهرستان ورامین در پیامی تحت عنوان پیام جمعه ضمن دعوت و سفارش خود و همه عزیزان به تقوای الهی اظهار کرد: تقوا یعنی انجام واجبات و ترک محرمات و خوشا به حال بندگان خوب خدا که دستورات الهی را عمل می‌کنند و سعادت دنیا و آخرت را برای خود کسب می‌کنند.

وی گفت: یکی از تکالیف مهم انفاق در راه خدا است، خصوصاً در شرایط حاضر که برخی خانواده‌های محترم دچار مشکلات اقتصادی هستند، حتماً مردم عزیز ما که در صحنه‌های مختلف مانند دفاع مقدس و حوادث دیگر ایثارگری کردند امروز نیز در این زمینه تلاش خواهند کرد.

آیت الله محمودی با تاکید بر اینکه باید مسئولان امر بدانند هر گونه کوتاهی مسئولیت دنیوی و اخروی به همراه خواهد داشت، عنوان کرد: باید بدانیم انقلاب اسلامی دشمنانی دارد و به فکر انحراف نسل جوان ما هستند و به دنبال تضعیف نظام اسلامی می‌باشند و باید مردم عزیز با پیروی از مقام معظم رهبری این توطئه‌ها را خنثی کنند و با لطف الهی و عنایت حضرت ولیعصر شر آنان به خودشان بر خواهد گشت.

وی بیان کرد: به خانواده‌های محترمی که در این ایام به خاطر بیماری عزیز خود را از دست دادند تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم خداوند روح این عزیزان را با اولیای الهی محشور فرموده و به بازماندگان آنان صبر و اجر عنایت فرماید.

اخبار مرتبط

سردار سلیمانی و آیت‌الله مصباح‌یزدی پرچم‌دار مبارزه با انحراف

شهادت؛ معامله‌ای پرسود و بی نظیر با خداست

چکیده تاریخ تشیع در دوران دفاع مقدس شکل گرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha