توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در اسلامشهر

 توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در اسلامشهر

به گزارش سراج24، در پویش مردمی خدمت در اسلامشهر تعداد ۱۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب‌دیده از ویروس کرونا در سطح ۴۰ محله اسلامی توزیع شد.

در این مرحله از رزمایش که از امروز در ۴۰ مرحله مسجد و محله اسلامی اسلامشهر با حضور اقشار مختلف مردم، بسیجیان وخیران به اجرا در آمد، اقلام و کالاهای جمع‌آوری شده و اهدایی توسط بنیاد مستضعفان، سپاه، بسیج و خیران در قالب بسته‌های معیشتی، بسته‌بندی و با رعایت نکات و شیوه نامه‌های بهداشتی و حفظ شأن و کرامت انسانی در بین خانواده‌های شناسایی شده توزیع شد.

امروز ایثار و فداکاری و نوع دوستی مردم اسلامشهر در رزمایش پویش مردمی خدمت بسیار نمایان و جلوه‌گر شد و اقشار و گروه‌های مختلف مردمی، بسیجیان، ورزشکاران، روحانیون، مداحان،کسبه و بازاریان، جوانان و نوجوانان، گروه‌های سرود، فرهنگیان و سایر اقشار به میدان آمده و در حد توان و بضاعت مادی و معنوی خود در این امر خداپسندانه و انسان‌دوستانه مشارکت کردند.

در حرکت و پویش مردمی خدمت به همت جبهه فرهنگی، اجتماعی جنوب غربی استان تهران فعالیت‌ حرکت‌های جهادی در راستای اجرای فرامین رهبری و در چارچوب قانون و به منظور کمک و یاری رساندن به دولت و حاکمیت و خدمات‌رسانی به اقشار مختلف مردم و برداشتن باری از دوش دولت و به دور از بازی‌های سیاسی و نگاه‌های حزبی و جناحی انجام می‌شود.

در این پویش با استفاده از ظرفیت خیران و با ایجاد ۴۰ محله اسلامی با محوریت مدیران محلات اسلامی با مرکزیت ۴۰ مسجد فعالیت‌های جهادی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، درمانی و محرومیت‌زدایی توسط گروه‌های مختلف مردمی و جهادگران و خیران اجرا می‌شود.

از زمان شروع ویروس کرونا و بروز مشکلات اقتصادی و معیشتی برای بسیاری از مردم، بیش از ۳۰ هزار بسته حمایتی و معیشتی توسط گروه‌های جهادی، بسیج، سپاه و خیران در قالب رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌ مؤمنانه در سطح شهرستان اسلامشهر بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

اخبار مرتبط

برکات کمک مومنانه، از توزیع 16 میلیون بسته کمک معیشتی تا آزادی 4 هزار نفر

بیش از ۱۴ هزار بسته معیشتی در فارس توزیع شد

زوج طلبه ای که بسته های معیشتی را به نیازمندان هدیه مدهند

0 نظر

ارسال نظر

capcha