توزیع 24 هزار بسته بهداشتی در سومین پویش احسان استان بوشهر

توزیع 24 هزار بسته بهداشتی در سومین پویش احسان استان بوشهر

سراج24-به گزارش بوشهر24، سید محمد حسن تقی زاده مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان بوشهر از آغاز مرحله سوم رزمایش پویش احسان سلامت در استان بوشهر خبر داد.

تقی زاده گفت: بنیاد احسان ستاد اجرای فرمان امام در راستای دستورات مقام معظم رهبری مدظله العالی در جهت پیشگیری از ابتلای به ویروس کرونا اقدام به انجام مرحله سوم پویش احسان سلامت در سراسر کشور نموده است که در این مرحله یک میلیون بسته بهداشتی به افراد نیازمند اهدا می‌گردد.

وی افزود: در استان بوشهر نیز همزمان با سراسر کشور تعداد ۲۴ هزار بسته که شامل تعدادی ماسک و ژل ضدعفونی می باشد توسط گروه‌های جهادی خیریه ها سمن ها و... که در توزیع این بسته‌ها با ستاد اجرای فرمان امام (ره)همکاری می‌کنند صورت می‌پذیرد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان بوشهر عنوان کرد: این بسته ها در مناطق کم برخوردار و محروم استان و در میان اقشار نیازمند توزیع می گردد.

وی اظهار داشت: مردم عزیز استان می‌توانند کماکان و برای مرحله دوم نیز در سایت hastinja.ir ثبت نام نموده و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه (برای هر فرد) نسبت به خرید ماسک سه لایه و ژل ضدعفونی کننده با کیفیت و قیمت مناسب اقدام کنند.

تقی زاده بیان کرد: از آغاز شیوع ویروس منحوس کرونا تا کنون راه اندازی واحدهای تولید ماسک و گان و ضدعفونی نمودن معابر شهرها و روستاها توسط گروه‌های جهادی همکار ده‌ها هزار بسته آب معدنی و بیسکوییت جهت استفاده مراجعین به درمانگاه های مربوطه به کرونا و ده هزار عدد ماسک n۹۵ به دانشگاه علوم پزشکی استان جهت استفاده کادر درمان توسط این اداره کل اهداء گردیده است.

تقی زاده در خصوص رسیدگی به خانواده‌هایی که از کرونا آسیب دیده‌اند گفت: بنیاد احسان ستاد اجرایی در استان بوشهر تا کنون ۱۶۰ هزار کیلوگرم مرغ،۱۶ هزار بسته معیشتی شامل: ۱۰ کیلوگرم برنج،رب گوجه فرنگی،ماکارونی،حبوبات و... و همچنین ۱۴ هزار بسته کیف و نوشت‌افزار در استان بوشهر اهدا نموده است.

 

 

اخبار مرتبط

فضای بوشهر در دهه فجر انقلابی می‌شود

همه نیازمندان در روستاهای بوشهر تا دو سال آینده صاحب‌خانه می‌شوند

صبغه مردمی‌ بودن فعالیت‌های جشن انقلاب باید مشهود باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha