شهادت مادری از جنس عشق و ایثار از دیار فارس

شهادت مادری از جنس عشق و ایثار از دیار فارس

به گزارش سراج24، این زخم‌ها انگار تمامی ندارد و درد و رنج‌ها امان نفس کشیدن نمی‌دهد.

عزیزان یکی پس از دیگر پر می‌کشند و چه سبک‌بال با ره‌توشه‌ای از جنس عشق و مهربانی به دیار ابدی پرواز می‌کنند.

کرونا که بی‌رحمانه زبانه می‌کشد، در میان ریزش برگ‌های زرد و نارنجی پاییز، آدم‌ها را نیز پرواز می‌هد تا غم سنگین این روزهای سیاه را دوچندان کند.

دیگر بار ناجی مهری  از این دیار، پرستاری فداکار و مادری از جنس عشـق و ایثار در راه ایفای خدمت، بهبود وضعیت سلامت و درمان بیماران کرونایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد تا چهارمین شهید راه سلامت در فارس هم شناخته شود.

مریم رحیمی، بانوی جوانی بود که با وجود بارداری‌اش سنگر خدمت را رها نکرد. او که به‌عنوان پرستار در بیمارستان‌های امتیاز و فوریت‌های شهید رجایی شیراز مشغول به خدمت بود چند روز پیش به کرونا مبتلا شد.

حال وخیم وی سبب شد به توصیه پزشکان نوزاد شش ماهه‌اش را به دنیا بیاورد. شهیده مریم رحیمی دو روز پیش نوزادش را در بیمارستان زینبیه شیراز به دنیا آورد و آنگاه خود صبح امروز به دیار باقی پر کشید.

نوزاد دو روزه‌ای که حالا مهر مادرش را می‌خواهد و قربان صدقه‌های گاه و بی‌گاه او را. نوزادی که حالا آرام و قرار ندارد و جای خالی آغوش مادر را بسیار احساس می‌کند.

مریم رحیمی ۲۷ ساله و متولد روستای جلیان فسا، فارغ التحصیل رشته پرستاری، پرسنل و کادر درمان بیمارستا‌ن‌های امتیاز و فوریت های شهید رجایی شیراز بود که صبح امروز در اثر ابتلا به کرونا به فیض رفیع شهادت نائل آمد.

اخبار مرتبط

واکسیناسیون همزمان کرونا و آنفلوانزا تازه‌ترین دغدغه همه‌گیری

کرونای «لامبدا» هنوز وارد ایران نشده است

16 علامت خطرناک کرونای دلتا

0 نظر

ارسال نظر

capcha