قاتلان «سردار سلیمانی» امروز به خاک مذلت افتاده‌اند

قاتلان «سردار سلیمانی» امروز به خاک مذلت افتاده‌اند

به گزارش سراج24، آیت الله «سید محمد سعیدی» نماینده ولی فقیه در استان قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) در آیین کاشت نهال به یاد ۶۰۹۰ شهید استان قم با گرامیداشت سالروز ورود کریمه اهل بیت (س) به قم اظهار داشت: این بانوی بزرگوار با حضور و اجلال خود بر گسترش ابعاد معنوی و جغرافیایی قم افزودند و منبع خیر و برکتی برای جهان اسلام شدند.

وی قم را کانون ترویج مکتب و معارف اهل بیت (ع) برشمرد و ادامه داد: ثمره تعظیم شعائر دین و دفاع راستین از آموزه‌های قرآن و عترت در این دیار، انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) بود و همانگونه که حضرت فاطمه معصومه (س) برای ورود به قم رنج‌های زیادی را متحمل شدند تا قم خاستگاه معارف دین و ترویج مکتب اهل بیت باشد، حضرت امام (ره) هم که ثمره قم و این شجره طیبه هستند، قیام کردند و شهدا نیز به ایشان لبیک گفتند و این نهضت به ثمر نشست.

سعیدی تصریح کرد: در سالروز ورود حضرت معصومه (س) به قم که روز قم نامیده شده است، بوستان یادمان شهدای استان افتتاح می‌شود و انتظار این است که هر سال کار‌های جدید و ارزنده‌ای برای قم که همه در آن میهمان کریمه اهل بیت (س) هستند، انجام شود.

وی افزود: اگر ما در حریم اهل بیت (س) بتوانیم در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اعتلای فرهنگ اهل بیت (ع) گام برداریم، آنوقت «قمی» خواهیم بود.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) ادامه داد: همه کسانی که در قم خدمت می‌کنند، خادم حرم هستند و در روز جزا نیز از شفاعت آن حضرت بهره‌مند خواهند شد به شرط آنکه سیره و یاد شهدا را فراموش نکنیم.

وی عنوان کرد: شهدا پرواز کردند تا ما را هم به صعود برسانند و اگر در روی زمین خدمتی را انجام می‌دهیم باید همواره نگاهمان به آسمان باشد و دستمان را به سوی هر کسی دراز نکنیم.

سعیدی تاکید کرد: افرادی مثل رییس جمهور آمریکا که سردار سلیمانی و ابومهدی و همراهانشان را به شهادت رساندند و همه کسانی که با راه و آرمان شهدا مبارزه می‌کنند، امروز به خاک مذلت افتادند.

وی افزود: برای شهدا و فرهنگ شهادت ارزش قائل شوید، زیرا خداوند به برکت شهدا به ما عزت داده است و ان شاءالله تحت رهبری رهبر معظم انقلاب، زمینه ساز ظهور باشیم.

اخبار مرتبط

سیره سردار سلیمانی عملی کردن کلام رسول خدا(ص) بود

ویژه‌نامه «قهرمان»‌ در آمریکای لاتین منتشر می‌شود

سردار سلیمانی بر اطاعت محض از ولایت فقیه تاکید داشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha