ترویج فرهنگ و هنر اسلامی وظیفه هنرمندان بسیجی است

ترویج فرهنگ و هنر اسلامی وظیفه هنرمندان بسیجی است

به گزارش سراج24، اشرف دادده اظهار کرد: هنرمندان نقش مهمی در ادامه راه شهید آوینی، ترویج فرهنگ و هنر اسلامی و تولید آثار فاخر هنری دارند که بهترین راه برای ترویج فرهنگ دینی و انتقال ارزش‌های اسلامی به نسل جوان است.

وی به اهمیت کارهای فرهنگی و هنری کانون بسیج هنرمندان شهرستان اشاره کرد و افزود: این فعالیت‌ها می‌تواند نقش بسزایی در رفع معضلات اجتماعی داشته باشد و خوشبختانه همکاری و ارتباط خوبی بین هنرمندان و کانون برقرار است.

مسؤول بسیج هنرمندان شهرستان پارس آباد بیان کرد: بسیج هنرمندان در موارد متعدد و به شیوه‌های مختلف به کمک مردم شتافته و اکنون نیز سعی دارند تا در عبور از بحران کرونا موثر واقع شوند.

وی ادامه داد: حضور هنرمندان بسیجی در قالب گروه‌های جهادی در ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری، برگزاری مراسمات مختلف هنری در مراکز درمانی سطح شهرستان، تهیه و توزیع پوشاک و لوازم‌التحریر برای‌ تعدادی از دانش‌آموزان بی‌بضاعت و... فعالیت داشتند.

دادده بیان داشت: در راستای تداوم کمک مومنانه، کانون بسیج هنرمندان شهرستان پارس آباد در قالب طرح «نسیم هنر» تعداد ۳۰ بسته معیشتی در بین هنرمندان نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا توزیع نمود.

وی گفت: اقلام بسته معیشتی شامل ماکارونی، رب گوجه فرنگی، شکر، سویا، برنج و روغن مایع است که  ارزش ریالی هر بسته یک میلیون و پانصد هزار ریال می‌باشد.

اخبار مرتبط

رزمایش کمک مومنانه در «سرایان» خراسان‌جنوبی

توزیع 120 بسته نوشت‌افزار در قالب رزمایش کمک مومنانه در «خوسف و بشرویه»

توزیع 300 بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان خلخالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha