رعایت پروتکل‌ها اولویت چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی

رعایت پروتکل‌ها اولویت چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی

به گزارش سراج24، پیش از ظهر امروز چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با توجه به وضعیت بیماری کرونا و با رعایت تمام پروتکل‌ها بهداشتی در اداره اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که در مرحله کشوری برگزار شد خانم‌ها صدیقه دیورخش در حفظ ۲۰ جزء، ناهید اژدری در حفظ کل و فاطمه بستام در رشته قرائت ترتیل به قرائت پرداختند.

سید رضا منصوری مهریان در همین خصوص به خبرنگار فارس گفت: ۶ نفر خانم و آقا از استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق و دعا خوانی به مسابقات کشوری راه یافتند که مسابقات  بخش بانوان امروز با رعایت پروتکل‌ها و به نحو احسن برگزار شد.

 

وی عنوان کرد: با توجه به همه‌گیری کرونا، مسابقات متفاوت از گذشته برگزار شد، چرا که قرار بود مسابقات سراسری به میزبانی استان تهران برگزار شود، اما به دلیل ویروس کرونا مسابقات هر استان به میزبانی همان استان و در دو بخش زنان و مردان برگزار شده و می‌شود.

وی بیان کرد: نتیجه آزمون سه بانوی راه یافته به مرحله کشوری پس از پایان مسابقات ارسال شد و نتیجه نهایی پس از جمع‌بندی اعلام می‌شود.

 

این مسئول در خصوص برگزاری آزمون در بخش برادران گفت: طبق تفاهم‌نامه مرکز اوقاف با صدا و سیما، روز ۲۲ آبان ساعت ۹ صبح ۳ نفر راه یافته به بخش کشوری، در صدا و سیمای مرکز استان حضور پیدا می‌کنند و با یک ناظر مسابقات آغاز می‌شود.

منصوری ادامه داد: در این دوره مسابقات بخش آقایان از داوران خبره استان استفاده می‌شود و برنامه پس از ضبط در استودیوی صدا و سیما برای پخش در شبکه قرآن سیما ارسال می‌شود و داوران نظرات لازم را در این خصوص خواهند داد.

اخبار مرتبط

اصول روزه‌داری در شرایط کرونا/ در زمان روزه‌داری می‌توان واکسن کرونا تزریق کرد؟

جزییاتی از بلیت‌فروشی جشنواره تئاتر فجر در پیک ششم کرونا

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن منوط به صدور مجوز ستاد ملی کرونا است

0 نظر

ارسال نظر

capcha