آثار امربه ‌معروف و نهی از منکر در سازمان‌ها مشاهده شود

آثار امربه ‌معروف و نهی از منکر در سازمان‌ها مشاهده شود

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، سیده ثریا سیدزاده در نشست مشترک شورای فرهنگی استانداری با شورای فرهنگی فرمانداری‌ها اظهار داشت: رعایت و دعوت کارکنان به اصول سلامت اداری، تکریم وحفظ شأن و کرامت انسانی ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی و مشتری مداری، توجه به فرایض دینی، اخلاق‌مداری و ترغیب همکاران به پایبندی به آموزه‌های دین مبین اسلام، افزایش بهره‌وری سازمانی و صدها توصیه دیگر از فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سازمان است که بایستی برای گسترش این فرهنگ تلاش کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اهمیت شناخت معروف و منکر در جامعه ادامه داد: نباید نسبت به منکرات و مسائل پیرامون خود در سازمان و جامعه بی‌تفاوت بود.

وی با تشریح عملکرد شورای فرهنگی استانداری بیان کرد: شورای فرهنگی استانداری سیستان وبلوچستان بر اساس ارزیابی وزارت کشور به عنوان شورای نمونه در کشور به مدت ۲ سال متوالی در سال گذشته و سالجاری شناخته شده است.

همچنین محسن اکبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه به تشریح اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در حوزه مدیریتی و سازمان‌ها و ترویج فرهنگ این فریضه مهم الهی پرداخت.

اخبار مرتبط

۱۴۰۰ گروه جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در کشور تشکیل شد

امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه فرهنگ‌سازی شود

نبود امنیت شغلی دردناک تر از معضل بیکاری در سیستان وبلوچستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha