عملکرد برخی نهادها رزمایش مواسات را مقطعی کرد

عملکرد برخی نهادها رزمایش مواسات را مقطعی کرد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ولایی‌برحق بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به شیوع موج سوم کرونا در کشور اظهار کرد: با توجه به گسترش بحران کرونا در کشور، جوانان مؤمن و انقلابی مانند قبل باید پای کار بیایند و برای مبارزه با این بیماری و کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان ناشی از آن اقدامی جهادی کنند.

وی بیان کرد: در ابتدای شیوع بیماری کرونا همت گسترده و شبکه مردمی با حضور و میانداری جوانان و نوجوانان انقلابی جلوه خاصی به خود گرفته و تا حد زیادی از مشکلات را رفع کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه باید با اراده‌ای محکم و عزمی جزم برای رفع معضلات شیوع کرونا همت کنیم، تصریح کرد: هم‌افزایی شبکه‌های مردمی و همت دوباره جوانان مؤمن با جلوداری روحانیون و طلاب، مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب است.

پیشگیری و امیدبخشی مهمترین راه برای مقابله با کروناست

وی با بیان اینکه برخی از مردم بعد از شیوع این بیماری به ویژه در ایام اخیر که رشد صعودی داشته است، دچار مشکلات معیشتی شده‌اند، خاطرنشان کرد: معتقد به این نیستیم که طرح مواسات و همدلی تنها راه مبارزه با این بیماری است، بلکه قرار گرفتن در جبهه مبارزه با این بیماری، پیشگیری، امیدبخشی و کمک به خانواده‌های مبتلا و آسیب‌دیده کروناست.

ولایی‌برحق با انتقاد از برخی ادارات در خصوص مراحل قبلی مواسات و همدلی اظهار کرد: عملکرد برخی از دستگاه‌ها و نهادها منجر به آن شد که جریان مردمی تبدیل به جریانی ارگانی شود و این امر باعث شد که این رزمایش به صورت مقطعی صورت پذیرفت و مقام معظم رهبری نیز در منویات اخیر خود به مردمی‌بودن این امر تأکید داشتند.

وی با بیان اینکه قرارگاه شهید سلیمانی، قرارگاهی است مردمی که با پشتیبانی و مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد قصد اجرای برنامه‌های ویژه از ۱۳ آبان لغایت ۱۳ دی را دارد، متذکر شد: این دو ماه مدت‌زمانی است که جوانان مؤمن و با اخلاص عیار خود را بار دیگر به رخ جهان خواهند کشید و نشان خواهند داد که این مشکلات به جز با حضور فعال آنها رفع نمی‌شود.

اخبار مرتبط

اسلام پایه گذار آزادی اجتماعی زنان است

برگزاری «شب شعر میلاد کریم اهل‌بیت(ع)» در حرم مطهر رضوی

مبارزه با جریان جهالت و تکفیر از موضوعات جدی ماست/ اعزام ۴۰ هزار مبلغ به مناطق مختلف کشور با هدف جهاد تبیین +تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha