حجت الاسلام اختری:

جنایت دانشگاه کابل نشان از عجز تروریسم در برابر اراده مسلمانان دارد

جنایت دانشگاه کابل نشان از عجز تروریسم در برابر اراده مسلمانان دارد

به گزارش سراج24، رئیس بنیاد بین المللی عاشورا در پیام تسلیتی جنایت غیر انسانی و تروریستی گروه های مسلح تکفیری و وهابی در دانشگاه حقوق دانشگاه کابل را تسلیت گفت.

در پیام حجت الاسلام و المسلمین اختری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله وانا الیه راجعون

جنایت غیر انسانی و تروریستی گروه های مسلح تکفیری و وهابی در دانشگاه حقوق دانشگاه کابل که به شهادت ۲۲ دانشجو و مجروح شدن تعداد زیادی از اساتید و دانشجویان کشور دوست و برادر افغانستان منجر گردید موجب تاسف و اندوه ملت شریف و بزرگ ایران و بویژه پیروان اهل‌بیت علیهم السلام گردید.

این جنایت هولناک و دیگر جنایات تروریستی با مبانی دینی و موازین اخلاقی و انسانی در تضاد می باشد.

این جنایتکاران سنگ دل با هدف ایجاد اختلاف مذهبی و بوجود آوردن تنش و درگیری و جنگ افروزی و به مخاطره انداختن امنیت در منطقه و تحقق اهداف شوم استکبار جهانی و صهیونیزم بین المللی می باشد.

حمله به دانشگاه که محل تحصیل علم و اندیشه و تفکر است و کشتن اساتید و دانشجویان مظلوم که هدفی جز نجات و تعالی افغانستان و سر بلندی کشورشان نداشتند؛ نشان از عجز و ناتوانی تروریسم کور در برابر اراده خلل نا پذیر ملت های مسلمان و به ویژه ملت بزرگ افغانستان که مبتنی بر فرهنگ و تمدن غنی اسلامی است؛ می باشد.

بنیاد بین المللی عاشورا ضمن محکوم کردن این جنایت هولناک تروریستی مراتب تسلیت و همدردی خود را به بازماندگان و ملت شریف و مظلوم افغانستان این حادثه ناگوار به ویژه جامعه دانشگاهی و دولت و مردم شریف افغانستان اعلام می دارد و امیدوارم باهمکاری کلیه کشورهای اسلامی و خصوصا دو کشور و ملت دوست و برادر ایران و افغانستان شاهد ازبین بردن تروریسم و افراط گرایی و تحکیم و برقراری صلح و ثبات و امنیت در منطقه باشیم.

اخبار مرتبط

تولید ویژه برنامه «تروریسم دولتی» در رسانه ملی

جشنواره «قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» برگزار می‌شود

پزشکیان: ما مدیون شهدای حرم هستیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha