خون شهدا همواره حافظ این کشور است

 خون شهدا همواره حافظ این کشور است

به گزارش سراج24، آیت‌الله «رسول فلاحتی» نماینده ولی فقیه در گیلان امروز با حضور در منزل شهید حجت‌الاسلام «مرتضی خدادادی» با اشاره به پاداش بزرگ خداوند به مجاهدان اظهار داشت: این شهید بزرگوار و مخلص جزء شهدای برتر روحانی استان گیلان است و زنده نگه داشتن یاد چنین بزرگ مردانی بر همه ما واجب است.

نماینده ولی‌ فقیه در گیلان با بیان اینکه اگر مسئولان فعلی کشور ویژگی‌های شهدا را داشتند اکنون به چنین وضعیتی دچار نمی‌شدیم تصریح کرد: شهدا با ایثار و از خودگذشتگی مخلصانه و برای کسب رضای خدا کار می‌کردند.

وی با تاکید بر اینکه وجود نظام اسلامی را مدیون از خودگذشتگی شهدا و خانواده‌های آنها هستیم خاطرنشان کرد: خون شهدا همواره حافظ این کشور است و اگر کسی بخواهد در نظام اسلامی نیرنگ کند خداوند او را به سزای عملش می‌رساند.

فلاحتی از خانواده شهدا خواست که برای سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری به‌عنوان ستون خیمه این نظام دعا کنند و متذکر شد: شهدا زنده هستند و همواره بر کردار و اعمال ما نظارت می‌کنند لذا از خدا می‌خواهیم که ما را به راه راست هدایت کند.

این مسئول با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی شکست ناپذیر است و میلیون‌ها دلداده دارد افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه همه بوده و این موضوع مهم باید توسط خانواده‌های معظم شهدا نیز مورد توجه قرار گیرد.

حجت‌الاسلام «مرتضی خدادادی» سال 60 توسط منافقین در شهرستان «بندر انزلی» ترور و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شده است.

اخبار مرتبط

۲۳۲ دانش‌آموز کرمانشاهی رتبه زیر 1000 را کسب کردند

بزرگداشت حضرت آیت‌الله عظمی بهجت فومنی(ره) در رشت برگزار شد

مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌ الله بهجت در شهر رشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha