رکن اصلی سیاست خارجی آمریکا، حمایت از رژیم صهیونیستی است

رکن اصلی سیاست خارجی آمریکا، حمایت از رژیم صهیونیستی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی صبح امروز در دیدار مسئولان فرهنگی خراسان شمالی که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: آمریکا مظهر شیطان در جهان امروز است لذا نگاه برتری جویانه در ذات فرهنگ، سبک زندگی و ساختار حکومتی آن مندرج است و از این جهت بین بایدن و ترامپ تفاوت چندانی نخواهد بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تاکید کرد: رکن اصلی سیاست خارجی آمریکا حمایت بی‌چون و چرا از رژیم صهیونیستی است و همه سیاست‌های رؤسای جمهور این کشور که عضو لابی خبیثِ جهانی صهیونیسم هستند بر همین مدار می‌گردد.

وی با اشاره به نحوه مواجهه آمریکا در دوره ترامپ یا بایدن با ایران، افزود: علت پرداختن به این موضوع به خاطر رویکرد افراطی عده‌ای از غرب‌گرایان در ایران بر انتخابات آمریکا است.

حجت الاسلام یعقوبی گفت: در یک سال گذشته خصوصاً، چند ماه اخیر حجم زیادی از سخنان، موضع‌گیری‌ها، تحلیل‌ها، تیترهای اول روزنامه‌ها و محور اصلی فعالیت‌های این گروه که در میان سطوح مختلف سیاست‌گذاری و مدیریتی و فضای رسانه کشور، حضور دارند بر روی آمدن یا نیامدن بایدن و ترامپ متمرکز شد.

امام جمعه بجنورد تصریح کرد: کسانی که چند سال اقتصاد کشور را به خارج گره زده بودند در این چند ماه با شرطی‌سازی جامعه و بازار لطمات سنگینی را بر معیشت مردم و اقتصاد جامعه پدید آوردند.

وی افزود: هر کس رئیس‌جمهور آمریکا شود، سیاست مهار ایران انقلابی و مقابله با مقاومت اسلامی را رها نخواهد کرد.

حجت الاسلام یعقوبی در ادامه با تاکید بر اینکه طی سال‌های اخیر تحریم‌ها از هر دو جناح آمریکا به ملت ایران تحمیل شده است، گفت: برخلاف درشت نمایی رسانه‌ای و بزک سازی حضور بایدن و دشوار نمایی حضور ترامپ، تنها اتفاق عمده‌ای که پس از انتخاب هریک از این دو نفر خواهد افتاد، چند هفته شوک روانی مثبت یا منفی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی بیان داشت: تهدید نمایی آمدن ترامپ و فرصت نمایی حضور بایدن، اگر ناآگاهانه باشد نشان بی‌بصیرتی و غفلت سیاسی است و اگر آگاهانه باشد نشان وادادگی و خیانت است.

اخبار مرتبط

با ترس از دشمنان زندگی خواهی کرد

تهدید آمریکا پس از لبخندهای دیپلماتیک بیشتر شد

آیا آمریکا به شاه پشت کرد؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha