ایران در حال تبدیل شدن به یک تمدن قدرتمند در جهان است

ایران در حال تبدیل شدن به یک تمدن قدرتمند در جهان است

به گزارش سراج24، سیدمحمد شجاعی، ظهر امروز در همایش مجازی بین‌المللی «جهان در افق ظهور»، گفت: تحولات متفاوت و جدید منطقه خاورمیانه، از نشانه‌های ظهور است، البته در قرآن کریم و روایت رسیده از ائمه (ع) به نشانه‌های ظهور اشاره شده تا مؤمنان بتوانند خود را برای آن روز آماده کنند، این نشانه‌ها همچنین برای اتمام حجت با دشمنان و کفار نیز است.

مدیر عامل مؤسسه منتظران مهدی (عج) افزود: ظهور سه پرچم در منطقه خاورمیانه یکی دیگر از نشانه‌های ظهور است، آن سه پرچم عبارتند از پرچم یمانی، پرچم سفیانی و پرچم خراسانی. در روایات آمده است که خروج این سه پرچم در یک روز و یک ماه اتفاق خواهد افتاد.

شجاعی همچنین گفت: انقلاب اسلامی ایران در زمان ظهور اوج خواهد گرفت و تبدیل به یک الگو برای سایر کشورها خواهد شد، در حقیقت ایران یک مأمن برای همه مستضعفان می‌شود. در حال حاضر نیز کشور ایران در حال تبدیل شدن به یک تمدن قدرتمند نظامی، سیاسی و فرهنگی است.

مدیر عامل مؤسسه منتظران مهدی با اشاره به تحولات کشور یمن، اظهار کرد: تا چند سال پیش این کشور در اختیار و قدرت وهابیون بود اما حالا در دست شیعیان و مسلمانان است، در آخرالزمان نیز لشکر یمانی و خراسانی با یکدیگر متحد می‌شوند و در برابر لشکر سفیانی خواهند ایستاد.

وی در ادامه تصریح کرد: در نبرد با داعش در سالهای گذشته، مسلمانان با اتحاد خود توانستند در برابر داعش مقاومت کرده و آن را شکست دهند. این یک تجربه شیرین و جهانی بود.

اخبار مرتبط

مرحله سوم پویش «ایران همدل» در آذربایجان شرقی آغاز می‌شود

۱۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان دیلم توزیع شد

تفسیر امیرالمومنین (ع) برای اولین بار در جهان اسلام منتشر می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha