دستگیری عامل برداشت اینترنتی غیرمجاز در ابهر

دستگیری عامل برداشت اینترنتی غیرمجاز در ابهر

به گزارش سراج24، ایرج خانی‌پور اظهار کرد: کارشناسان پلیس فضای تولید و تبادل انتظامی شهرستان ابهر، عامل برداشت اینترنتی غیر مجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: در پی مراجعه شهروند ابهری با در دست داشتن مرجوعه قضایی مبنی بر برداشت اینترنتی غیرمجاز به مبلغ 950 میلیون ریال، به پلیس فتا، رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

 وی افزود: در تحقیقات اولیه از شاکی مشخص شد نامبرده به دنبال دریافت پیامک‌های کسر وجه، پس از مراجعه به بانک متوجه برداشت غیرقانونی وجه از طریق موبایل بانک به مبلغ 950 میلیون ریال توسط فردی ناشناس از حسابش شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی، مجرم را شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضایی نامبرده را دستگیر کردند.

خانی‌پور ادامه داد: متهم در بازجویی‌های فنی و مواجه با ادله پلیسی صراحتاً به بزه انتسابی اعتراف و هدف از این کار را کسب منافع مالی عنوان کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان ضمن بیان این مطلب که متهم برای انجام مراحل قانونی به دادسرا فرستاده شد از شهروندان خواست در صورت مواجهه با هرگونه مشکل در فضای مجازی، موضوع را با شماره تلفن 21830508 در میان بگذارند.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha