رضا هلالی با هدایای تولدخود، ۳۰ زندانی را آزاد کرد

رضا هلالی با هدایای تولدخود، ۳۰ زندانی را آزاد کرد

به گزارش سراج24، ۱۲ آبان‌ماه سالروز تولد رضا هلالی مداح اهل بیت(ع) بود که در این روز به یکباره فضای مجازی پُر شد از عکس‌ها و تبریک‌هایی که هیأتی‌ها و علاقه‌مندان این مداح محبوب کشور برای او به اشتراک می‌گذاشتند.

او اما در این روز پستی را به اشتراک گذاشت و پویش #دوباره_زندگی را راه‌اندازی کرد و در آن به همه علاقه‌مندان و هیأتی‌ها یک پیشنهاد داد. او نوشت:

«بهترین هدیه برای من مشارکت در این کاره #بسم_الله
#دوباره_زندگی
سلام به همه رفقای عزیز، ممنونم از کسانی که لطف داشتند و تولد بنده را تبریک گفتند.
من امشب دوازدهم آبان، وارد چهلمین سال زندگی خودم می‌شوم.
می‌خواهیم به مدد دست پدرانه حضرت محمد(ص)، پیامبر مهربانی و به شکرانه عید پیش رو یک یا علی بگوییم و زندگی دوباره و امید دوباره‌ای به زندانیان عزیز و خانواده‌هایشان بدهیم.»

هلالی در این پست شماره کارتی از گروه جهادی امام رضایی‌ها منتشر کرد و از مردم خواست در این پویش شرکت کنند و این پست را هم به اشتراک بگذارند.

این کارخیرخواهانه دست به دست چرخید و ظرف ۴ روز مهلتی که برای جمع‌آوری مبالغ در نظر گرفته شده بود، بیش از ۱۰۰ میلیون تومان از سوی مردم کمک‌رسانی شد. این مبالغ برای آزادسازی زندانیان هزینه شد و هلالی با انتشار پست دیگری با قدردانی از مردم، گزارشی ارائه کرد:

«به همت شما عزیزان و به لطف حضرت محمد(ص) تا روز چهارشنبه مبلغ ۱۰۰ میلیون و ۴۷۶ هزار تومان جمع‌آوری شد و ۳۰ زندانی از ۱۴ شهر آزاد شدند. میانگین مدت زمان زندانى این عزیزان ۱ تا ۸ سال بوده و میانگین تعداد فرزندانشان هم بین ۱ تا ۳ بوده است.

این ۳۰ زندانی از افرادی انتخاب شد‌ه‌اند که با بازگشت به آغوش خانواده و جامعه احتمال برگشتن آن‌ها به زندان بسیار کم است و اهل خانواده و اصالت هستند.

اخبار مرتبط

پویش «مهر‌ مادر»

چرا دولتی‌ها و کارفرمایان به دنبال «مزد منطقه‌ای» هستند؟ مشکلات پیش روی محاسبه سبد معیشت کارگران!

دست ‌یاری مسجدی‌ها به سیل‌زدگان بوشهری

0 نظر

ارسال نظر

capcha