گروه‌های جهادی باید در فضای مجازی اردو بزنند

گروه‌های جهادی باید در فضای مجازی اردو بزنند

به گزارش سراج24، ابراهیم رضایی در نشست گروه جهادی افسران ولایت اظهار داشت: گروه‌های جهادی نقش بسیار مهمی را در محرومیت‌زدایی و رسیدگی به نیازهای نیازمندان دارند و حمایت لازم از این گروه‌ها باید انجام شود.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مجلس شورای اسلامی از طرح‌هایی که به نفع مردم است با جدیت دفاع می‌کنیم، افزود: در مجلس دنبال طرح‌هاو برنامه‌هایی خواهیم بود که تحقق عدالت را فراهم می‌سازند.

وی خاطرنشان کرد: از این فرصتی که در اختیار داریم به نفع مردم و برای بهبود وضعیت زندگی مردم استفاده خواهیم کرد و به هیچ وجه دنبال رفتارهای انتخاباتی نیستم.

رضایی حمایت از نیروهای جهادی و انقلابی را یک ضرورت دانست و ادامه داد: هر جایی که کار در دست نیروهای جهادی و انقلابی بوده به نتایج بسیار خوبی رسیده‌ایم و شاهد تحول در آن حوزه‌ها هستیم.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر تشکیل دولت جوان حزب‌الهی اضافه کرد: شک نکنید که اگر همه مسئولین ما جهادی بودند، وضع جامعه بهتر از شرایط کنونی بود.

وی با بیان اینکه همیشه خود را در کنار و همراه نیروهای جهادی می‌بینم، تصریح کرد: یکی از حوزه‌هایی که نیروهای جهادی باید مد نظر داشته باشند، فضای مجازی است و باید در حوزه فرهنگ نیز کار جهادی انجام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر تقویت تولید محتوا برای فضای مجازی تاکید کرد و افزود: دشمن با همه ابزار و ظرفیت‌ها در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی حاضر شده است و در مقابل ما نیز باید با حضور فعالانه، وضعیت فضای مجازی و حوزه فرهنگ را ساماندهی و تقویت کنیم.

وی خواستار تلاش گروه‌های مجازی برای فعالیت بیشتر و بهتر و تولید محتوا برای فضای مجازی شد و ادامه داد: گروه‌های جهادی باید در فضای مجازی اردو بزنند تا دشمن با تهاجم فرهنگی و تبلیغات دروغین، فرزندان ما را از ما نگیرد و در جنگ اراده‌ها نتواند ایمان و اراده ایرانیان را سست کند.

اخبار مرتبط

سی‌امین اردوی جهادی راهیان شهادت در مناطق محروم به پایان رسید

دوره آموزش تدوین کلیپ با موبایل

پیام تسلیت مسئول سازمان فضای مجازی سراج در پی درگذشت محمد ابوالحسنی

0 نظر

ارسال نظر

capcha