وداع با اولین شهید مدافع سلامت در استان ایلام

وداع با اولین شهید مدافع سلامت در استان ایلام

به گزارش سراج24، در این مراسم معنوی که با حضور مردم و مسئولان و جمعی از پزشکان و کادر درمان استان برگزار شد، پیکر مطهر این شهیده گرانقدر از محل بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ایلام بدرقه و به زادگاهش در دهستان ارمو شهرستان دره شهر انتقال داده شد.

پزشک گرانقدر و ایثارگر، شهیده فداکار، دکتر افسانه حسنوند عموزاده در راه خدمت به مردم و در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا بعد از سه روز تحمل درد و رنج دیروز به خیل شهدای مدافع سلامت در کشور پیوست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: اولین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان ایلام، پزشک گرانقدر و ایثارگر، شهیده فداکار، دکتر افسانه حسنوند عموزاده در راه خدمت به مردم شریف و در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت در کشور پیوست.

محمد کریمیان افزود: اگرچه عروج این تلاشگر و مدافع سلامت که در سنگر نخست نبرد با ویروس کرونا جانانه تا آخرین لحظه برای حفظ جان مردمان شریف استان ایستادگی کرد و جنگید، برای ما بسیار سخت و جانکاه است، اما به یقین پاداش این جهاد و ایثارگری شهادت بود و نصیبش شد.

وی یادآور شد: کادر درمان استان ایلام از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز جهادگرانه تلاش کرده‌اند و برای نجات جان بیماران مبتلا به کرونا از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند.

اخبار مرتبط

۳۰۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان کرمانشاهی توزیع می‌شود

ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری مراسم عزاداری محرم

ادارات دهلران برای برگزاری کنگره ۳ هزار شهید در ایلام همکاری کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha