امام جمعه کرمانشاه:

مسلمانان باید در برابر جهان کفر متحد شوند

مسلمانان باید در برابر جهان کفر متحد شوند

به گزارش سراج24، آیت الله مصطفی علما با تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت، اظهار کرد: پیامبر اسلام مایه خیر و برکت در جهان و مظهر اسماً و صفات الهی است و به شهادت قرآن کریم شاهد بر اعمال و رفتار انسان‌ها و پیغمبران است.

وی افزود: هفته وحدت از برکات قرآن و رسول خدای متعال است؛ و پروردگار در قرآن کریم حضرت ابراهیم (ع) و حضرت محمد (ص) را سمبل وحدت معرفی کرده است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: هیج دینی چون اسلام از حیث معنوی دارای ثروت و قدرت نیست و همه مسلمین باید با بصیرت و آگاهی اجازه ندهند تا اسلام قطعه قطعه و دچار اختلاف گردد.

علما با اشاره به اهمیت وحدت در جهان اسلام، یادآور شد: جوان‌های اهل سنت با جوان‌های شیعه تفاوتی ندارند و همگی اولاد اسلام و رسول الله بوده و باید ید واحده شده و در برابر جهان کفر ایستادگی کنند.

وی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص مقاومت و ایستادگی در برابر جهان کفر، گفت: نکته‌ای که مکرراً در بیانات مقام معظم رهبری به آن اشاره می‌شود، مقاومت در برابر کفر، استکبار و زورگویان عالم (در رأس آنان آمریکا) است، بنابراین توصیه می‌شود از وحدت و انسجام میان مسلمانان صیانت کرد.

اخبار مرتبط

سرزمین‌های آذربایجان همه باید آزاد شود/این گرانی‌های اخیر توجیه ندارد/ خیلی از مشکلات کنونی کشور مربوط به خود ماست

دشمنان از اتحاد مسلمانان هراس و وحشت دارند

لزوم اتحاد مسلمانان علیه پروژه اسلام‌هراسی غربی‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha