شهید قاسم سلیمانی نماد وحدت و دفاع از کیان اسلامی در جهان بود

شهید قاسم سلیمانی نماد وحدت و دفاع از کیان اسلامی در جهان بود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدصادق نازلی رئیس تبلیغات اسلامی ریگان در نشست مشترک روحانیون و ائمه جماعات شیعه و اهل تسنن شهرستان اظهار داشت: اهانت و جسارت به ساحت پیامبر (ص) نشانه نفوذ دین اسلام و سیره نبوی در عالم است و دشمن شکست خورده چاره‌ای جز پذیرش شکست و اهانت ندارد و عادی‌سازی روابط با کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی را دستور کار قرار داده و آن هم به شکست خواهد انجامید.

مولوی دلشاد نارویی امام جمعه اهل سنت ریگان تصریح کرد: شهید قاسم سلیمانی نماد وحدت و دفاع از کیان اسلامی در جهان بود و  در تمام تجاوزهای عوامل استکبار جهانی در منطقه در کنار شیعه و سنی حضور داشت او سیدالشهدای وحدت بود.

امام جمعه اهل سنت ریگان گفت: وظیفه علما و روحانیون در زمینه وحدت سنگین است و اهل سنت و شیعه شهرستان ریگان به هم وابسته هستند و ما احساس جدایی نداریم و مانند ید واحد در مقابل دشمنان ایستاده‌ایم.

مولوی عبیدالله شهیکی خطیب و امام جمعه نگین کویر در این تجمع بیان داشت: اهانت و جسارت به رسول‌الله (ص)  نتیجه خیانت حکام عرب به اسلام و حضرت محمد  (ص) است. حکام عرب با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی زمینه جسارت به رسول‌الله را فراهم کردند.

مولوی شهیکی، از روحانیون شیعه و اهل سنت خواست که در زمینه معرفی پیامبر (ص) بیشتر همت کنند.

حجت‌الاسلام حبیب رضازاده امام جمعه ریگان اظهار کرد: شهید سلیمانی را در عراق به شهادت رساندند اما نور و یاد او در جهان پرآوازه شد و امروز با این حرکت دشمنان سیره  پیامبر (ص) در دل‌ها نفوذ بیشتری پیدا خواهد کرد و وعده خداوند محقق شد و جهان به دست صاحب پرچم رسول‌الله اداره خواهد شد و با ظهور پربرکتش جهان پر از نور خواهد شد.

اخبار مرتبط

«قدس» روز وحدت جهانی مسلمان برای محو رژیم صهیونیستی است

خواص سیاسی و تشکل‌های انقلابی در راستای وحدت و اجماع حرکت کنند

وحدت حوزه و دانشگاه، زمینه ساز تمدن نوین اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha