رسانه‌ها به بلندگویی برای فریاد «مرگ بر آمریکا» تبدیل می‌شوند

رسانه‌ها به بلندگویی برای فریاد «مرگ بر آمریکا» تبدیل می‌شوند

به گزارش سراج24، ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برگ زرینی است در تاریخ مبارزات مردم مسلمان و قهرمان ایران اسلامی در برابر زورگویان و فاسدان فتنه گر، جامعه رسانه‌ای استان اردبیل به این مناسبت بیانیه‌ای صادر کرده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳ آبان نشان دهنده روحیه استکبار ستیزی مردم قهرمان و همیشه در صحنه ایران و روز به نمایش درآمدن اتحاد و همدلی ملت است.

این روز یادآور طنین فریادهای عدالت‌خواهانه بت شکن زمان، تسخیر لانه جاسوسی و واقعه تلخ کشتار جمعی از دانش آموزان تهرانی توسط رژیم منحوس طاغوت و نشان از یک روز شکوهمند در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است.

امسال تقارن ۱۳ آبان با سال روز ولادت مسعود پیامبر عظیم الشان اسلام و ششمین اختر تابناک امامت و ولایت، اهمیت خاصی به گرامیداشت این روز داده است.

تلاش دشمنان برای تحت فشار قرار دادن هرچه بیشتر ملت ایران، ما را در پاسداری از آرمان‌های انقلاب، حفظ نظام و ارزش‌ها و پیروی از رهبر معظم انقلاب مصمم‌تر می‌نماید.

آمریکای جنایتکار و ایادی و دست نشاندگانش در نزد ملت همیشه قهرمان ایران دارای پرونده تاریکی هستند که فراموشی آن از حافظه این ملت امکان‌پذیر نخواهد بود.

جامعه رسانه‌ای استان اردبیل امسال  با گرامیداشت اعیاد مبارک این روز عزت بخش را همراه با مردم قهرمان ایران اسلامی گرامی داشته و با در نظر گرفتن شرایط خاص جامعه و رعایت حال مردم از بابت بیماری کووید ـ ۱۹ هر یک از منازل و رسانه‌ها را به سنگری برای مبارزه با آمریکا و بلندگویی برای فریاد زدن مرگ بر آمریکا تبدیل خواهند کرد.

همچنین رسانه‌های استان با استفاده از این فرصت، هر اقدام هتاکانه به ساحت اسلام عزیز را محکوم و وفاداری به آرمان‌های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری را اعلام می نماید.

بسیج رسانه استان اردبیل
انجمن روزنامه نگاران مسلمان شاخه استان اردبیل

اخبار مرتبط

دشمن کانون خانواده را هدف گرفته‌ است

هرگونه ماجراجویی ضدایرانی پاسخی فوری و قاطع دریافت خواهد کرد

تجاوز دشمن را در نطفه نابود می‌کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha