مراسم پنجمین سالگرد شهادت شهید «سیرت نیا» برگزار می شود

مراسم پنجمین سالگرد شهادت شهید «سیرت نیا» برگزار می شود

به گزارش سراج24، محمد شهناز دوست، دبیر ستاد برگزاری پنجمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم «سید اسماعیل سیرت نیا» عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری استانی این مراسم، اظهار کرد: برگزاری چنین برنامه‌ای برای نخستین بار در استان گیلان از ۱۴ تا ۱۸ آبان ماه انجام خواهد شد.

وی در ادامه به پیش بینی ۲۵ برنامه برنامه در راستای این مراسم در سطح استان گیلان اشاره کرد و افزود: مجموعه‌های فرهنگی مردمی و هیئت‌های مذهبی در اجرای این مراسم مشارکت دارند.

دبیر ستاد برگزاری پنجمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم «سید اسماعیل سیرت نیا» با اشاره به توزیع بسته‌های فرهنگی، گفت: ۵۵۰ بسته حمایتی نیز به نام این شهید بزرگوار در سطح استان گیلان توزیع خواهد شد.

وی همچنین به افتتاح دو واحد مسکن محرومان نیز اشاره و تصریح کرد: مراسم ویژه شهادت شهید سیرت نیا نیز روز پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشا در گلزار شهدای رشت برگزار خواهد شد.

گفتنی است شهید مدافع حرم «سید اسماعیل سیرت نیا» از نیروهای فعال جبهه فرهنگی انقلاب، فعالیت‌های گسترده‌ای در جهت نشر فرهنگ شهادت و روشنگری جهت تبیین مبانی انقلاب و اقدامات فتنه گران انجام داد. وی از نیروهای لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) تهران که برای انجام مأموریت مستشاری به سوریه اعزام شد که در ۱۵ آبان ۹۴ در حلب به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم در بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود

شهدای مدافع حرم در اوج مظلومیت به شهادت رسیدند

آشنایی با ۱۸ ستاره مدافع حرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha