حجت الاسلام سعیدی:

دشمنان از اتحاد مسلمانان هراس و وحشت دارند

دشمنان از اتحاد مسلمانان هراس و وحشت دارند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی به مناسبت هفته وحدت، تاکید کرد: دشمنان بشریت با اتخاذ سیاست‌های ضد اسلامی و ضد بشری در انجام دسیسه‌های تفرقه افکنانه، عداوت و کینه نسبت به اسلام عزیز و مسلمانان مظلوم در سراسر جهان فروگذار نکرده‌اند و با هراس از اتحاد مسلمانان و وحشت آنها را از تمسک به حبل الله تاب و توان دیدن نور حق را ندارند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لَّقَدْ کَانَ لَکُمْ فِى رَسُولِ ٱللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ لِّمَن کَانَ یَرْجُواْ ٱللَّهَ وَٱلْیَوْمَ ٱلْءَاخِرَ وَذَکَرَ ٱللَّهَ کَثِیرًا (احزاب ۲۱)

اوج معرفت به پیامبر(ص) و شناخت اوصافش را باید از قرآن و کلام معصوم(ع) فراگرفت. رحمه للعالمین تجلی و تبلور هدایتگری در وجود مقدس پیامبر(ص) می باشد که خداوند او را برای همه جهانیان فرستاده و نه فقط برای گروهی خاص، او به زمان و مکان مشخص و محدودی اختصاص ندارد. محبوب ترین بندگان نزد خدا پیروان و الگوگیرندگان پیامبر نور و رحمت می‌باشند.

ملت‌های مسلمان جدای از برخی از دول سرسپرده، با تمسک به اعتصام الهی و تشکیل امت واحده در پرتو هدایت های وحیانی در یک کشتی به سوی رستگاری در حرکت می باشند. در این مسیر دشمنان بشریت با اتخاذ سیاست‌های ضد اسلامی و ضد بشری صهیونیسم بین الملل به سرکردگی شیطان بزرگ، هر آنچه در توان دارند را در انجام دسیسه‌های تفرقه افکنانه، عداوت و کینه نسبت به اسلام عزیز و مسلمانان مظلوم در سراسر جهان فروگذار نکرده‌اند و با هراس از اتحاد مسلمانان و وحشت آنها را از تمسک به حبل الله تاب و توان دیدن نور حق را ندارند. آنان تلاش بسیاری برای ایجاد تفرقه در بین مسلمین با ایجاد گروه های منحوس تکفیری به نام اسلام و برای بدنامی اسلام و اهانت های برنامه ریزی شده به ساخت مقدس قرآن و پیامبر(ص) را در پیش گرفته اند غافل از آیه شریفه:

یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ(صف ۸)

اینجانب ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت خاتم المرسلین محمدبن عبدالله(ص) و سلاله پاکش حضرت امام جعفر صادق(ع) هفته وحدت، حماسه ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) را گرامی می دارم.

علی سعیدی
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا

اخبار مرتبط

مکتب سلیمانی تسلط دشمنان بر ایران را غیر ممکن کرد

دشمنان آرزوی تسلط بر مسلمانان را به گور می‌برند

لزوم اتحاد مسلمانان علیه پروژه اسلام‌هراسی غربی‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha