بیانیه بعثه و حج در محکومیت توهین به پیامبر (ص)

بیانیه بعثه و حج در محکومیت توهین به پیامبر (ص)

به گزارش سراج24، در این بیانیه که به صورت مشترک از سوی سیدعبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امورحج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی و علی‌رضا رشیدیان، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان حج و زیارت صادر شده آمده است:                             

«بسم‌الله الرحمان الرحیم

خداوند در قرآن مجید می‌فرماید: «وَإِذْ قَالَ عِیسَی ابْنُ مَرْیَمَ یَا بَنِیٓ إِسْرَآئِیلَ إِنِّی رَسُولُ اللَّهِ إِلَیْکُمْ مُصَدِّقًا لِمَا بَیْنَ یَدَیَّ مِنَ التَّوْرَاةِ وَمُبَشِّرًا بِرَسُولٍ یَأْتِی مِنْ بَعْدِی اسْمُهُٓ أَحْمَدُ ۖ فَلَمَّا جَآءَهُمْ بِالْبَیِّنَاتِ قَالُوا هَٰذَا سِحْرٌ مُبِینٌ»

[یاد کن] هنگامی که عیسی بن مریم گفت: ای بنی‌اسرائیل! به یقین من فرستاده خدا به سوی شمایم، تورات را که پیش از من بوده، تصدیق می‌کنم، و به پیامبری که بعد از من می‌آید و نامش «احمد» است، مژده می‌دهم. ولی هنگامی که [احمد] دلایل روشن برای آنان آورد، گفتند: این جادویی است آشکار!! (صف ۶)
این روزها در ادامه توطئه‌های استکبار جهانی، توهین‌های سردمداران جاهلیت مدرن به موعود عیسی علیه السلام و اسوه انسانیت و آزادگی پیامبر رحمت صلی الله علیه و آله و سلم را شاهدیم.

مستکبران عالم و خفاشانی که به تاریکی جهل دل سپرده‌اند، نمی‌توانند خورشید عالم‌تاب اسلام و گسترش انوار آن را ببینند و به اسلام‌هراسی و توهین به کتاب وحی و پیام‌آور کرامت انسان روی آورده‌اند.

اینان چهره کریه خود را پشت شعارهای آزادی و حقوق بشر پنهان کرده‌اند اما در حقیقت تنها به دنبال تکاثر و کسب قدرت بیشترند و آزادی واقعی و حقوق انسان‌ها برای آنان ارزش ندارد و این مدعا را در رفتارهای ظالمانه خود با جلیقه‌زردها و سیاهپوستان به روشنی اثبات کرده‌اند. اینان در تقابل مظلومان عالم و حاکمان ظالم همواره جانب ستمگران کودک‌کش  را گرفته‌اند. تردیدی نیست که اگر عیسی مسیح سلام الله علیه امروز در میان ما بود در مقابل او که تفکر حاکمان بی‌عقلی چون مکرون را قبول نداشت می‌ایستادند و بی شک در زمان بازگشت حضرت مسیح بر روی زمین در جبهه دشمنان ایشان جای خواهند گرفت.

خادمان ضیوف الرحمان در بعثه مقام معڟم رهبری مدظله العالی و سازمان حج و زیارت ضمن برائت از تفکر کودک‌کشان، اراجیف از بن محکوم اسلام‌هراسان را تقلایی بی ثمر می دانند که: یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ (آنان) می‌خواهند نور خدا را با دهان‌هایشان خاموش کنند در حالی که خدا کامل کننده نور خود است، گرچه کافران خوش نداشته باشند. (صف آیه۸)

از خدای بزرگ تعقل و بازگشت از راه خطا، برای این منحرفان از فطرت الهی  خواستاریم.»

اخبار مرتبط

توهین به پیامبر اسلام(ص) اهانت به حقیقت معنا و تمام بشریت است

سکوت در برابر توهین به پیامبر (ص) یعنی پذیرش خِفَت

0 نظر

ارسال نظر

capcha