سکوت در برابر توهین به پیامبر (ص) یعنی پذیرش خِفَت

سکوت در برابر توهین به پیامبر (ص) یعنی  پذیرش خِفَت

به گزارش سراج24، در این بیانیه که پیش از ظهر امروز در مسجد سلماسی قم و در همایش مجازی «فانبِذ إلیهم» قرائت شد با اشاره به اهانت اخیر رئیس جمهور مستکبر و طاغوت فرانسه به ساحت پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) و جریحه دار شدن قلوب مسلمین آمده است:

پس از این اهانت بود که هر مسؤولی در هر مقامی از کشورهای مختلف اسلامی و دولت ها و ملیت های گوناگون با اعتراض شدید و تحریم کالاهای فرانسوی تنفر و بیزاری خود را از این عمل شنیع اظهار کردند و اکنون و در این موقعیت خطیر، جای پرسش تذکاری از مسؤولان محترم دولت و مجلس نظام مقدس جمهوری اسلامی است که آیا هنوز وقت آن نرسیده است از زیر بار معاهده بدفرجام برجام خارج شوید و آیا جای آن نیست که مجلس انقلابی، خروج از این معاهده خفت بار را تصویب کند؟

همچنین در ادامه این بیانیه به برخی آیات سوره توبه و از جمله آیه «و إن نکثوا أیمانهم مِن بعد عهدهم و طعنوا فی دینکم فقاتلوا ائمّه الکُفر ...» اشاره و بیان شده است: خداوند متعال در این آیات سوره توبه خداوند بعد از هشدار و ضرورت خوشبین نبودن به معاهده با مشرکان چنین بیان می فرماید که آنان اگر بر شما غلبه کنند، ملاحظه هیچ عهدی را نمی کنند چراکه ذاتا تجاوزکارند و سرانجام معاهده با مشرکان چیزی جز جزأت یافتن آنان بر طعن بر دین شما نیست.

در ادامه این بیانیه به تکلیف قرآنی در این شرایط اشاره شده و آمده است: تنها راه بازدارنده در مقابل این مشرکان عهدشکن، همین ترس از شمشیرهاست.

در عین حال در پایان این بیانیه و خطاب به مسؤولان دولت و مجلس چنین یادآوری شده است: آیا توهین به پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) از سوی این طاغوت عضو برجام، مصداق این آیات قرآن نیست؟ آیا هنوز هم فکر می کنید که هم پیمان بودن با این دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین در مهم ترین امور سرنوشت ساز، از وجاهت عقلی و شرعی برخوردار است؟

اخبار مرتبط

روایت نقش طلاب جهادی در سیل ۹۸ چاپ شد

شب شعر طلاب استان تهران برگزار می‌شود

پویش سراسری عهد و پیمان طلاب و روحانیون با امام عصر(عج) آغاز شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha