برگزاری پویش «مهر محمدی» در همدان

برگزاری پویش «مهر محمدی» در همدان

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری از برنامه‌های اداره کل تبلیغات اسلامی همدان در سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و میلاد باسعادت امام صادق(ع) سخن گفت و اظهار کرد: در این هفته وحدت پویش جهانی "مهر محمدی"  برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های تخصصی در موضوع تقریب مذاهب گفت: این برنامه به صورت مجازی برای شبکه مبلغین برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه در این هفته ذبح قربانی توسط هیات‌های حسینی و توزیع گوشت بین نیازمندان مورد توجه است خاطرنشان کرد: با گروه‌های جهادی برای اعزام به مناطق محروم روستایی و اجرای چند پروژه خدمات‌رسانی هماهنگ شده است.

وی با اشاره به اینکه فضاسازی و نصب پرچم و معابر از دیگر برنامه‌هاست گفت: تهیه و بارگذاری محتوای تبلیغی برای شبکه مبلغین مدنظر است.

نظیری از اعزام مبلغین برای تبلیغ چهره به چهره با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد  و افزود: با هیات‌های مذهبی در اجرای برنامه‌های فضای مجازی هماهنگی صورت گرفته است.

وی به اجرای سرودهای خیابانی و کاروان‌های شادی در صورت موافقت ستادهای مقابله با کرونای شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: کاروان خودرویی خانوادگی تزئین شده و به پرچم‌های مزین به نام اهل بیت(ع) و نیز رژه موتور سواران در برنامه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به پشت‌نویسی خودروها با هماهنگی ایستگاه‌های صلواتی عنوان کرد: برنامه‌های متنوع قرآنی به صورت مجازی و مسابقه کتابخوانی در روز میلاد را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه شب شعر و نشست تقریب مذاهب به صورت مجازی برگزار می‌شود افزود: تولیدات چند رسانه‌ای با موضوعات مرتبط ایام‌الله از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.

نظیری از سخنرانی مبلغین همراه با مولودی‌خوانی ذاکرین به صورت مجازی (هیات مجازی) خبر داد و خاطرنشان کرد: در شب میلاد حضرت رسول(ص) نورافشانی به صورت همزمان در سراسر استان انجام می‌شود.

وی به برگزاری پویش(لبیک یا رسول الله) از  بام منازل و بلندگوهای مساجد اشاره کرد و  گفت: یک جلد قرآن نفیس به زوج‌های جوانی که در روز میلاد ازدواج خواهند کرد (زندگی فاطمی) اهدا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری مسابقه نقاشی (پیامبر رحمت) خبر داد و افزود: جشن مجازی خانواده کارکنان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به سلسله سخنرانی‌های صوتی و تصویری مبلغین در باب هفته وحدت گفت: مقاله‌نویسی در موضوعات نقش امام صادق(ع) در تمدن اسلامی و پذیرش مکتب شیعه را نیز در برنامه خواهیم داشت.

نظیری به تحلیل و تبیین توصیه‌ها موکد به جوانان اسلامی از منظر امام صادق (ع) اشاره کرد و گفت: بهترین مقالات مورد تجلیل و در سایت های رسمی و ido سازمان تبلیغات کشور منتشر خواهد شد.

اخبار مرتبط

افتتاح پویش احسان رمضان به همت ستاد اجرایی حضرت امام(ره) در همدان

پویش سراسری سلام فرمانده آغاز شد

۹۹۹ بسته غذایی در رودان توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha